Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako idemo tom logikom, onda je 10x normalnije da se Cvele ugura da glumi defanzivnog Peru Božića kad zatreba, u smislu da može da mu se istoleriše brzo punjenje ličnim u trenucima predaha, i taman da se kali. Pošto mu je odbrana miljama ispred Nedovićeve, kao i voljni momenat.

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Ako idemo tom logikom, onda je 10x normalnije da se Cvele ugura da glumi defanzivnog Peru Božića kad zatreba, u smislu da može da mu se istoleriše brzo punjenje ličnim u trenucima predaha, i taman da se kali. Pošto mu je odbrana miljama ispred Nedovićeve, kao i voljni momenat.
Cvele bi mogao da jurisa na mesto rezervnog pleja sa defanzivnim zadacima ali nema razloga da menjamo Stefana Markovica. Decko igra vec drugu godinu u kontinuitetu u Valensiji i pruza sasvim dobre partije. Prosle godine je cini mi se bio najbolji asistent u EC a i ove godine je medju najboljim u tom segmentu. Uz to njegov tim deli trece mesto u ABA ligi.
Link to comment

tepic mozda igra slabu sezonu, ali on i dalje radi puno vise stvari koje su nam kao timu potrebne, plus ga je aito vratio na pleja ove sezone. a i nije da je sa 26 godina penzioner.ako kazes da ti je probem odbrana i organizacija igre, ne menjas igraca koji je neuporedivo jaci u tim segmentima igracem koji je slabije, osim ako ovaj ne pravi znacajnu raziku. a slozices se da ne pravi. po mom misljenju, teo, tepic i markovic su sigurni, jedan spot up suter takodje(tripkovic, verovatno) i za peto mesto mogu da se bore nedovic, milosavjevic, paunic,sto bi fakticki bio 12. igrac u rosteru.

Edited by Joe D
Link to comment

I ja sam hteo da kazem da mi je Micov taj tip igraca koji moze da preuzme ulogu koju je Tepic imao i da bude upgrade. Micov igra odlicno vec nekoliko sezone i uspeo je da se nametne i kod Mesine. Pritom pokriva poziciju 2 i 3 sto je i Tepic radio do sad u reprezentaciji. Uz to moze da brani u odbrani i niske i visoke igrace a obzirom da Duda forsira odbranu od pika sa preuzimanjem verujem da ce Micov biti bitan faktor na EP.

Link to comment

Micov je po meni čista trojka. Još ako imamo nameru da koristimo Bjelicu na 4, što bi bilo logično, onda je Micov kompletnu minutažu na 3.Gledao sam noćas Mačvana protiv Ulma, jako dobra partija.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja po drugi put citam ovu doktorsku disertaciju o tome kako bi Teo i Nedovic sjajno funkcionisali i po drugi put se smejem ko magarac na brasno. covece, kakva bi to vrhunska odbrana bila :Hail: nema sanse da bi primali vise od 50 poena... po cetvrtini

Link to comment
  • 3 weeks later...
26.02.2013. Eurobasket 2013: Srbija na startu protiv LitvanijeOrganizatori Eurobasketa 2013. u Sloveniji, koji će se održati od 4.do 22. septembra, objavili su tačan raspored i satnicu svih mečeva prve faze šampionata. Reprezentacija Srbije koja se nalazi u grupi „B“, prvu utakmicu na truniru odigraće 5. sepetembra, od 21:00 čas protiv selekcije Litvanije u Jesenicama, a zatim odmeriti snage još sa Bosnom i Hercegovinom, Makedonijom, Letonijom i Crnom Gorom.GRUPA “B” (Jesenice)1. KOLO (4. septembar): Letonija - BiH (14:30), Makedonija - Crna Gora (17:45), SRBIJA - Litvanija (21:00)2. KOLO (5. septembar): Crna Gora - Letonija (14:30), SRBIJA - BiH (17:45), Litvanija - Makedonija (21:00)3. KOLO (6. septembar): Crna Gora - BiH (14:30), Letonija - Litvanija (17:45), SRBIJA - Makedonija (21:00)4. KOLO (8. septembar): BiH - Makedonija (14:30), SRBIJA - Letonija (17:45), Litvanija - Crna Gora (21:00)5. KOLO (9. septembar): Letonija - Makedonija (14:30), Litvanija - BiH (17:45), SRBIJA - Crna Gora (21:00)U drugu fazu “Eurobasketa “ 2013, koja će se igrati u dvorani “Stožice” u Ljubljani iz grupe “B” plasiraće se tri prvoplasirane ekipe koje će se boriti za četvrtfinale sa najbolje tri ekipe iz grupe “ A” u kojoj se nalaze selekcije: Francuske, Velike Britanije, Nemačke, Ukrajine, Belgije i Izraela.
Link to comment
  • 3 months later...
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...