Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    901

6 minutes ago, theanswer said:

U eri prenosa treće kineske lige boćanja nijedna naša televizija ne prenosi ovaj Akropolis kup? 

Al zato redovno možemo pratiti mečeve drugog tima fudbalske A repke protiv Jamajke i Dominikanske Republike.

Link to comment

To je i razumljivo, ono što ne razumem su razne litvanske lige u fudbalu.. Pre neki dan smo imali na SK polučasovni studio pred Hrvatska Slovenija prijateljsku, danas opet, prenose i Italija Tunis, ali Srbiju ne.. 

Link to comment
10 hours ago, James Marshall said:

Naši prostori as in naše jezičko-kulturno područje. Za Janisa nisam znao dok nije eksplodirao u NBA, a ovamo znam i za Luku i za Šarića, Hezonju, Zubca od maltene kadetskih dana i za Teletovića, Nurkića i Vučevića, da ne pričam da znam i za Krešu, Tonija, Rađu, Dražena, Nestorovića, jbg, pratim te medije, pa sam ispratio i igrače, grčki ne razbiram. Ne vidim kako je to nekompatibilno sa ovim da me taj nacionalni aspekt košarkaške priče slabije interesuje.

Ne zanima te nacionalni aspekta, a samo si Srbiju zamenio s SFRJ. Ne favorizuješ pripadnike jedne već više nacija koje doživljavaš kao svoje. Meni je to skroz OK, ali ne vidim zašto je sramota stvari nazvati pravim imenom. 

Link to comment
19 minutes ago, duma said:

Ne zanima te nacionalni aspekta, a samo si Srbiju zamenio s SFRJ. Ne favorizuješ pripadnike jedne već više nacija koje doživljavaš kao svoje. Meni je to skroz OK, ali ne vidim zašto je sramota stvari nazvati pravim imenom. 

Pročitaj moj sledeći post a ima negdje i ranijih koji se tiču ove teme. Izložen sam informacijama o tim igračima više nego drugim, ali u međuvremenu sam počeo da se interesujem i za druge likove u priči, koji nisu sa naših prostora. Opet kažem, to su igrači, ne držim do naroda i nacija kao koncepta što mi podmećeš. SFRJ je kao što rekoh kulturno-jezička i geografska odrednica, trenutno, za mene, Srbija je nešto drugo. Ne postoji SFRJ nacija, niti bilo kakvo nacionalističko loženje na tu ideju, a pogotovo se ja ne ložim na istu. Nije čista supstitucija, ma šta mi ti učitavao. Pogotovo ne favorizujem više nacija koje doživljavam kao svoje, baš suprotno. Nijednu ne doživljavam kao svoju.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Meni je drago kada bilo koja reprezentacija iz bivse yu nesto dobro uradi. zasto je to sada sramota?

 

Čak i Makedonci???

Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Meni je drago kada bilo koja reprezentacija iz bivse yu skenja Nemce nesto dobro uradi. zasto je to sada sramota?

Isto i ovde cak i kad/ako je u pitanju Cro na prvenstvu 1998...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...