Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

A sta bilo kome drugom od njegovih nesudjenih saigraca treba da ide u taj Tokio? Ni oni ne zive od reprezentacije - ok, osim mozda Bircevica - i evroligaski igraci su odigrali mnogo utakmica, mnogo putovali, mnogi od njih i matori i sa istorijom povreda... Neka otkazu i oni, i da i njih podrzimo.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

4 minutes ago, Mos said:

Tip je igrao 2 plejofa u 10 meseci, drugi po broju ukupno odigranih minuta i ne zeli da ide na jos jedne pripreme i jos jedan turnir, pa pravo na pripreme Denvera u oktobru. Da mi dok pijemo pivce u hladu mozemo da se lozimo krajem jula. Jebiga, zao mi je naravno, mozda je nepatriotski prema Srbiji i neigracki prema zelji da izdominiras ostatak planete, ali to je sto je. 

 

ne zameram ja njemu nista, niti se palim na te patriotske price. razumem ga potpuno i gadim se tih pljuvacina od strane ljudi koji vole da mlate gloginje tudjim pajom.

 

iz svoje perspektive pricam. na njegovom mestu, (sbbkbb!) bih zeleo da budem najbolji uvek, svuda - i na EP, i na SP, a narocito na olimpijadi.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, freakns said:

jeb se Nikola

 

ali dobro, makar se na vreme odjavio

 

valjda ce Bogdan doci... 

Hvala mu na tome, pokazao je da je veliki. Srbi ne sede!!!

 

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, MiddleClass said:

 

-1

 

Masivan :hail: za svakog ko odjavi reprezentaciju saveza na cijem je celu ona vucibatina... 

Zamisli kad ti je to prva asocijacija za "masivan :hail::puke:

 

A što se pljuvanja tiče, tome naravno nema mesta. Ali da budemo realni, da je neki Italijan ne bismo se ni blizu toliko ložili na MVP nagradu niti uveče toliko mečeva gledali zbog njega.

 

Tako da taj patriotski momenat postoji, i zbog njega ovo jeste razočarenje.

 

Naravno, čovek nas nije terao da se budimo noću niti je zaslužio pljuvanje. Ali da ga gledam istim očima(ah koja patetika :D) stvarno ne mogu.

Edited by Milošica
Link to comment
22 minutes ago, napadaj said:

Kad može Dončić, mogao bi i ovaj.


Razmisljao sam i ja o Luki, igrao je dve plejof serije manje od ovoga, plus je definitivno imao pauzu izmedju sezona sto se vidi po njegovom stanju na pocetku ove.

Link to comment

Ma dajte te price. Lik hoce da bude sa konjima, kakav kurcev umor. Doncic igra utakmicu danas. Prebrojte koliko su slobodnih leta imali Dirk Novicki i Pau Gasol do 26. godne, koliko ih je imao Nikola Jokic. To je OK, njegova svar, ali broj utakmica nema veze sa tim. 

Edited by Joe D
  • +1 8
Link to comment

Neka odigra sledeće godine EP, da konačno uzmemo zlato posle 20 godina, i da nešto osvoji u životu, posle više ne mora da igra kad ga već toliko mrzi da se cima oko toga.

Link to comment

"Moramo ga razumeti i ne trebamo biti ljuti na njega, samo polako i jebem ga u usta ja bas"

 

Naidjoh na ovaj komentar i ne bih nista ni dodao ni oduzeo :D 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Njegovo pravo, njegova stvar. Nek je živ i zdrav, svako da radi šta god hoće, niko nikog ni na šta da ne tjera. I što bi rekao Bujodrag, da se svi vole i ljube.

Link to comment

Sto volim racionalizaciju tipa "njegovo pravo". Pravo je i trenera da zove koga hoce, pa ako se drzne da ne pozove nekog koga navijaci smatraju da treba, bice popljuvan. Sto bi igrac bio postedjen zbog svog prava™

 

Jokara bio i ostao sisa..

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...