Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

15 minutes ago, pacey defender said:

I Cvetkovic je po reputaciji/ocekivanjima bio u rangu obojice tada, je li tako?

Njje bio u tom rangu

  • +1 1
Link to comment

pa ima ove dosta postova iz tog perioda, pogotovo u vezi njih trojice

ja skoro naleteo na neku od tih tema

meni to zanimljivo citati sa ove distance

Link to comment

bilo je raznih misljenja u to vreme, ono sto je bitno je da je vasa vec sa 16 godina bio fizicki spreman za seniorsku kosarku, ova dvojica to nisu postali do dan danas, sto objasnjava razvoj karijera.

 

tadasnji prelaz micica iz fmp-a u megu se ispostavio kao veoma znacajan trenutak za ono sto je taj klub postao kasnije. mislim da je vasa imao nesto tipa 17 poena po mecu u prvoj seniorskoj karijeri u kls.

Link to comment

Hvala. Ja se secam da se tada davno pisalo da smo reprezentativno mirni sa svom trojicom na vidiku. Pa je onda sve otišlo u suprotnost kada je Vasa imao povredu a ova dvojica ostali dečaci, pa je krenula depresija šta će biti sa repkom kada teo ode.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Zaboga - da, zar uopste postoji dilema oko toga?!

pomislio bi covek da nema, ali nemoj da zaboravis da uopste nije bilo retko procitati misljenje da bismo bili bolji bez njega i dok je bio na vrhuncu. 

  • +1 1
Link to comment

To je sad vec drugacije pitanje, misljenja sam da bi Vasa trebalo da igra vise, no na treneru je da to iskombinuje na najbolji nacin. Nebitno je ko pocinje, bitno je ko zavrsava, a kad imas toliko kreativnih igraca u ekipi, na svakoj utakmici ce bar dvojica biti u elementu i njih guras na kraju.

  • +1 1
Link to comment

Teo je cesto ulazio sa klupe kroz karijeru ionako, nije to mnogo bitno. Ako je pitanje ko je bolji igrac trenutno, to je svakako Vasa, ali ima i dalje stvari koje on ne moze da pruzi na teovom nivou. A takodje je i veca sansa da ce raspasti u nekoj utakmici. 

Link to comment

Pa Vasa je bolji od Tea, tu ne bi trebalo da postoji dilema ko više treba da igra i kakva je hijerarhija. Vasa je treći igrač tima po kvalitetu, iza Jokića pa Bogdanovića, ali zbog pozicije verovatno jednako bitan kao Bogdan. Teo tu mora da se prilagodi, sigurno nije glup u ovim godinama da ga radi sujeta ili slično, pa da se buni što igra između 7  i 15 minuta. Naročito što nam sa ovakvim Jovićem pozicija rezervnog pleja nije baš sjajna.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...