Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

17 minutes ago, Svarog said:

Jokić

Pokuševski

Kalinić

Bogdanović

Micić

 

Milutinov

Bjelica

Lučić

Gudurić

Teodosić

 

malo vlažnih selektorskih snova.

ja bih išao s ovim petorkama. gde je možda druga postava i jača. bukvalno mešlješ celu utakmicu.

 

mislim da bi ovo više odgovaralo i Jokiću, da on ima loptu a ne Teo, i da su mu tu Pokuševski i Kalinić koji će da utrčavaju i traže pas. plus cela petorka može uredno da zatrpava spolja. plus Pokuševski i Kalinić bi super branili. ok, Poku nema masu ali je strašno skočan i ima tajming za blokade. mislim da bi rizik ubacivanja njega u prvu petorku (uopšte pozivanja u tim) bio savim opravdan.

 

u drugoj petorci Teo diriguje... ma ne, mrzi me i da objašnjavam. bukvalno im ništa ne fali.

 

jbt, koja širina.

ja vec nedeljama razmisljam ko je visak u ovih 13

teodosic, micic, nedovic, bogdanovic, guduric, kalinic, lucic, pokusevski, bjelica,smailagic, jokic, milutinov, marjanovic

 

kapiram smailagic ili boban

nedovi takodje deluje kao ne preko potreban na ovu bekovsku liniju, ali sumnjam da bi isao sa 4 mala

 

mislim da neko van ove grupe moze upasti jedino ako se neko od ovih 13 povredi

Link to comment
1 minute ago, Mos said:


Smailagića ostavljam pbg-u :D za Tristana sam saznao iz ovog članka, tako da ipak ima neku svrhu :sleep:

aaxaxaxaax a ja kucam post istovremeno :D

 

juce ja bas pitah na nekoj drugoj temi za tristana

Link to comment

Pravite repku bez Rada Zagorca, gde to ima :fantom: 

 

Celavi se opako zajebo onomad jer je poveo puno visokih i nedovoljno niskih, ne verujem da ce Kokoskov napraviti istu gresku, tako da Nedovic bi trebalo da je tu, ako se neko povredi mozda uleti neki Jaramaz.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

@pbg12345

 

Misliš da Petrušev sigurno ne ide?

ma de ja znam ko ide :D

 

pisem o svojim zeljama i projekcijama, moguce da kokoskov potpuno drugacije vidi stvar

jbg, ne zna on ipak kosarke koliko ja :)

 

 

petrusev mislim da nema kvalitet da doprinese ovoj grupi igraca, a nekako mi olipijada nije da se vode klinci radi sticanja iskustva

vec za ep posle olimpijade nekako bi mi bilo logicnije da ide petrusev pogotovo ako dodatno napreduje, a da boban zavrsi reprezentativnu karijeru

 

doduse, ovo gore sto sam napisao ima jedan izuzetak

da je sve po mojim zeljaa kapiten ekipe bi bio josilo :fantom: al jbg svestan sam da se to nece desiti :D

 

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Oćemo se bućkati kad Koki™ zglajzne? :D

nego kako jbg

 

mada mislim da ce kokoskov biti bas uspesan

covek je jbt 20 godina u nba, a i dalje je realativno mlad trener

sa slovencima uze zlato

defintivno je bas klasa, uostalom ne bio bio prvi evropljanin koji je dobio posao glavnog trenera u nba ekipi

 

a ne manje vazno deluje da je bas sa zeljom prihvatio selektorsko mesto i da se ozbiljno bacio na posao

cim on zove telefonom 1 pokusevskog, jasno je da drzistvari pod kontrolom

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...