Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

4 hours ago, Nikola77 said:

provaljuje se da šareni retko komentariše, baš se uželeo lupetanja.

Ja mislim da Šarenac uopšte ne prati košarku. Zna samo osnovne stvari koje pišu na papirima koje ima ispred sebe. On je jedinstven primer nazadovanja u komentatorskom poslu. Denda i Dobrosav su držali konstantu u kretenizmu. 

  • +1 1
Link to comment

Prati Šarenac košarku. Možda ne ko mi na forumu ovde i ko što bi novinar javnog servisa trebao, ali ono, rekao bih da prati sport koji prenosi više od prosečnog RTS komentatora što nije bas visoka lestvica al ajd. E sad, to što čovek ima 3 prenosa godišnje i što ima aspekata igre koje baš i ne razume je druga stvar. 

  • +1 1
Link to comment

Letonija ispala i matematički, izgubili od Bugarske kući i to tako što su vodili 8 na kraju treće da bi Bugari dobili četvrtu 15:6... svi poeni Bugara su bili trojke :) Nemci, koji su krenuli sa ubedljivom pobedom nad Francuskom u prvom kolu, su takođe na korak do ispadanja jer su danas izgubili četvrtu uzastopnu. Igraju prekosutra sa Crnom Gorom u Podgorici i treba im pobeda od 7 razlike.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

bzvz za cg i letoniju

 

uvek se ovakav kretenski format kvalifikacija obije o glavu malima, jer iako imaju kvalitet jbg nemaju dubinu da izvuku neke pristojne igrace za ove utakmice

 

letonija je igrala 1/4finale na poslednja dva ep, a 2013 ih je sulud sistem takmicenja i nesretan poraz od vec ispale belgije u poslednjem kolu kostao takodje 1/4 finala

 

kompletni su definitivno u 10 evropskih reprezentacija

Link to comment

Letonija i CG ipak nisu dovoljno veliki da bi to izazvalo neku promenu, navijao sam da Turska ispadne, to bi već bilo nešto. Mada i u tom slučaju kreteni bi verovatno samo smislili način da povećaju broj ekipa ili tako nešto. 

Link to comment
9 minutes ago, Shaq said:

nie da broim krvna zrnca, al imal neki sport, u koem svicaraska repka ima bar 50% svicaraca.. :coffee:

naravno da brojis

 

imaju svajcarsko drzavljanstvo i svi sem starijeg mladjana su rodjeni u svici

tako da su u pitanju jbg svajcarci

Link to comment
46 minutes ago, theanswer said:

Letonija i CG ipak nisu dovoljno veliki da bi to izazvalo neku promenu, navijao sam da Turska ispadne, to bi već bilo nešto. Mada i u tom slučaju kreteni bi verovatno samo smislili način da povećaju broj ekipa ili tako nešto. 

 ma jok, ne bi ni tad        

pa debili su osmislili tako da sampion evrope nije otisao na sp pa ih opet boli kurac

Link to comment

Bi sigurno, Turci su im mnogo bitniji i bogatiji igrac od Slovenije, Letonije ili bilo cega sa Balkana, delom i zbog masovne selidbe klubova u FIBA Ligu sampiona. Nije kao da se to nije desavalo vec ranije, onomad jednom su ugurali Zabare na prvenstvo iako su bili ispali.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...