Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Just now, Ros said:

a i koji ce nam?

u finale cemo i sa njim i bez njega, a tamo necemo pobediti ni sa njim, ni bez njega

Pa nije sve do rezultata. Imamo nekoliko retko talentovanih igraca u ove 2 generacije i bilo bi fino da ih gledamo zajedno, jer postoji potencijal za mnogo zajebanu kosarku.

Link to comment
Just now, Fins fleet said:

Pa nije sve do rezultata. Imamo nekoliko retko talentovanih igraca u ove 2 generacije i bilo bi fino da ih gledamo zajedno, jer postoji potencijal za mnogo zajebanu kosarku.

sve je to razumem, ali je vec postalo bljak to njegovo femkanje. on tacno uziva da ga se moli. balavac nezreli

Link to comment
10 minutes ago, Ros said:

sve je to razumem, ali je vec postalo bljak to njegovo femkanje. on tacno uziva da ga se moli. balavac nezreli

Mi se jos nismo ni kvalifikovali. Mislim da je njegov odgovor mnogo zreliji od odgovora u kom bi nesto unapred obecavao. Kad se kvalifikujemo, i bude pozvan, bice vreme za odgovor. Novinarima jeste zanimljivo da ispituju o hipotetickim situacijama, ali ne vidim razlog da on zuri. Verujem da ga selektor ni ne moli, vec novinari prave takvu atmosferu.

Link to comment

De se nismo kvalifikovali, jos kada dva dvojica zaigraju, urnisacemo ih

Ja licno nista nemam protiv decka, ali ovo je ozbiljna generacija, steta je da ih jednom ne vidimo sve. I dva godine svakog meseca oce ili nece - Sale odlazi ide da prica sa njim, Misko kaze igrace, Miloje kaze igrace i onda on izjavi ovo.

Zapravo mu je ovo i pametna izjava. Kaze - ne znam, zabole me i posteno.Ali i dalje ce do proprema, svake nedelje isto da bude

Edited by Giggsy
Link to comment
15 minutes ago, Borisha said:

To bi bio nezreo odgovor jer jos nije u finalu zapada. Ali da, treba da odluci kad se zavrsi sezona.

 

taman zajedno da odluci sa bogdanom, bjelicom i bobanom...

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...