Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Može u nekom klubu, i to ne mnogo ambicioznom. Kad se igra na rezultat, što se mene tiče, daleko im lepa kuća.
Polufinale svetskog prvenstva nije rezutat, po tebi?A Musli, kaoi Stimac,su vec reprezentativci, svidjalo se to tebi ili ne. Sta cini tvoje kriterijume relevantnim za to koja imena mogu da se pominju na ovom topiku, i uopste ko je materijal za reprezentaciju a ko ne?
Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Uvek sam imao razumevanja za ovaj lepi forumaski humor. Jedino sto ne razumem kakve to veze imam sa momcima koji se nisu dohvatili ni (polu)postene klupske karijere, a, na moju ogromnu zalost, vec ih zovete reprezentativcima zemlje koja je nekad bila pojam kosarke. Tuzno je sto majstor kakav je Duda treba da mesi pitu od ekstrakvaliteta kakav mu daju Musli, Stimac, ako hocete i Andjusic, pa i Keselj. To sto treba vratiti, dobro, ako ne na prvi kosarkaski cas, onda negde u nize razrede osnovne skole. Ovo je samo moj licni bunt protiv ovakvog snizavanja igre po kojoj smo nekad bili cuveni.

Link to comment

Sa ekipom koju Duda ima, plasman na svako veliko takmičenje je rezultat. Duda je bog košarke.(Ne znam što se Đuro Ostojić i Vule pominju u ovoj priči. To su divni klupski igrači, greota je što nemamo više takvih recimo u KKP. Ali to nije kalibar za vrhunski evropsku košarku. Dočim neki ranije pominjani "reprezentativci" nisu ni blizu tog klupskog nivoa. A reprezentativni?! Ma daj....)

Link to comment

Pa ne ostvaruje se norma za ucesce u reprezetaciji, igraju najbolji raspolozivi igraci u datom trenutku. Ali posto neces da odgovoris na pitanje, ja cu: polufinale svetskog prvenstva jeste veliki rezultat, i drugacije misljenje moze da bude samo zlonamero. A ostvarili su ga neki igraci koji "nisu kalibar".

Link to comment
Sa ekipom koju Duda ima, plasman na svako veliko takmičenje je rezultat.
Pored krpljenja raznim jaramazima, ništa manji problem nisu ni dedini ljubimci: savanovići, perovići i ostali bezmudi romantičari.
Link to comment
Pored krpljenja raznim jaramazima, ništa manji problem nisu ni dedini ljubimci: savanovići, perovići i ostali bezmudi romantičari.
daj listu 14 igraca po tvom ukusu ako te ne mrzi, pliz.
Link to comment
Pored krpljenja raznim jaramazima, ništa manji problem nisu ni dedini ljubimci: savanovići, perovići i ostali bezmudi romantičari.
Savanovic, dedin ljubimac, je na SP u Turskoj odigrao savrseno. To je bilo jedino takmicenje na kome smo imali tri igraca koji su vrhunski napadaci na tom nivou i zato smo i igrali najbolju kosarku od ko zna kada (tipa 2002). Da nije njega bilo, rutinski bi ispali od Spanije u cetvrtfinalu. Sada kada je Lucic stasao a Bjelica postao dobra EL cetvorka, morace i on da pokaze da i dalje moze da pruzi vrhunske partije, narocito ako se Novica oporavi. U situaciji bez Novice i Lucica, Bjelica nije mogao da igra 4 posto bi na 3 ostali sa raspalim Keseljom, pa je Savanovic i u losoj formi bio logicno resenje cak i da nema nikakav kredit a ima ga. Treba imati u vidu i da je Macvan tek prosle a Bjelica tek ove godine dobio minute u EL.Kosta je od 2009 na ovamo nas drugi najbolji centar bez dileme, nije neki vrhunski kvalitet za taj nivo al boljeg nema.edit: Koliki je Kosta dedin ljubimac pokazuje i to, da je ovaj pokusao da ga zameni sa 4 igraca. Raduljica i Bobi su jednostavno losiji od njega a Rakovic i Milicic nisu hteli da igraju. Edited by Heaviside
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...