Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

cuj muceni prepelic. potpisao za real. stvarno mucenik.odigrao prvenstvo ko u transu.

mi smo bili desetkovani povredama i vrvatno je to najvise herojska medalja koju smo osvojili poslednjih godina. 

crko je dragic. ali jos vise je crko bogdanovic. dragic je nba igracina, sprdao se sa nasom odbranom. jos slovenija sa onim sjajnim amerom iz reala. 

licjo jedna od najdrazih medalja

 

Link to comment

Gasol, još jedan Gasol, Serhio, Navaro, Rubio, Emeterio i prateća ekipa Španaca je od Klemena Prepelića i Žige Dimeca izgubila 20 razlike dva dana ranije, u meču pre finala. 

 

FINALA. 

 

Igrali smo to finale, na prvenstvu bez Teodosića, Bjelice, Jokića i Kalinića, dakle samo sa jednim starterom, a bilo je i povređenih rezervi.

 

Zanimljiva rasprava. 

Link to comment
7 hours ago, goofs said:


Poslednje SP nije katastrofa, vec neuspeh, katastrofa su Moskitosi. Ja mogu da ti navedem deset objektivnih razloga koji su direktno uticali na nas rezultat, za otprilike jedan i po je iskljucivo krivac Djordjevic. 
I covek je pre prvenstva odlucio da se povlaci, ti velis zbog Virtusa, mozda jeste, al meni vise mirise zbog SNS ekipe i pizdarije sa Kalinom, a u takvom kontekstu ne mozes ga kriviti nimalo.

 

Inace, ko veli da smo igrali ko krc, nega pogleda sledece utakmice da se malo podseti:

1/8f 2014. protiv Grka

1/4f 2014. protiv Brazila

1/2f 2014. protiv Batuma

Spanija u grupi 2015.

1/2f 2016. protiv Australije

Negde daleko ranije, još kada je potpisivao za Virtus oni su mu uslovljavali vođenje tima napuštanjem (zapravo da dovrši akciju oko sp) mesta selektora, to bi čak moglo i da se negde na netu iskopa.

Slažem se za Moskitose, za DVovo 7 mesto i za neverovatnu blamažu rumenka gde nije prihvatio svoju krivicu što nije uspeo da sputa ego dva igrača te smo u sred BG dobili po tamburi i završili kako smo završili.

Za mene je porazno ovo SP jer smo morali zbog nekog kontinuiteta učešća na takmičenjima pa i OI da to obezbedimo bez da se država angažuje "organizovanjem" kval. turnira.

Realno po imenima mi smo bili za postolje, realno Đorđević i njegov pomoćnik "sve je to normalno" zvanični gladilac brade bRaduljice nisu dobro tempirali formu za takmičenje. Nije potrebno biti šampion pripremnog perioda već takmičenja. Jokić onako mastan je njihova procena (nisam upoznat) možda je on poremetio ph faktor u timu...

Meni je katastrofa i zato sam očekivao da mu savez da otkaz bez obzira na njegovu najavljenu ostavku.

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

Gasol, još jedan Gasol, Serhio, Navaro, Rubio, Emeterio i prateća ekipa Španaca je od Klemena Prepelića i Žige Dimeca izgubila 20 razlike dva dana ranije, u meču pre finala. 

 

FINALA. 

 

Igrali smo to finale, na prvenstvu bez Teodosića, Bjelice, Jokića i Kalinića, dakle samo sa jednim starterom, a bilo je i povređenih rezervi.

 

Zanimljiva rasprava. 

Nevezano za to koji je sport i koja je država, ko je igrao ili nije igrao, drugo mesto na evropskom prvenstvu  mora biti uspeh. Kao da smo osvojili sva evropska prvenstva do tada pa eto sad drugo mesto problem.

Link to comment

Velika je steta sto se Jovic uganuo protiv Rusa u drugom poluvremenu polufinala, to smo jedva izgurali (fala Vaso) a u finalu je mislim igrao samo prvo poluvreme pod injekcijama. Da je on bio zdrav kurac bi primili 70 poena od 3 beka.

A imali smo ih i bez njega, Kuzmic vezao 3 pizdarije zaredom na kraju i eto. 

Najbolja tekma kod celavog bila Australija na OI, ne mogu sad da se setim tacno jer sam gledao totalno odvaljen, ali je bilo tipa 25 razlike na poluvremenu i to su ovi ubacili oko 20 poena ukupno. U toj fazi takmicenja nikad nije bilo nista slicno a da se secam, masakr. Otislo bi na 50 da je trebalo. 

Link to comment

jel' ima negde nesto da se procita o samoj utakmici sa Fincima - ko je kako igrao, ima li tu nekog potencijala, kako smo izgledali i tako to?

nisam gledao a mene bi npr bas to zanimalo.

 

 

Edited by Djuro
Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

jel' ima negde nesto da se procita o samoj utakmici sa Fincima - ko je kako igrao, ima li tu nekog potencijala, kako smo izgledali i tako to?

nisam gledao a mene bi npr bas to zanimalo.

 

 

 

Izdominirali smo u odbrani, ni Finci nisu imali bogzna kakav šut što im je ono najveća prednost ali i to dođe kao posledica odbrane. Mučeni Radulja protiv ovakvih odbrana je bogotac, može komotno da ubacuje 25+ svaki put, a ovi njihovi nazovi centri što kao treba da šire se nisu proslavili. Avramović je verovatno bio najbolji igrač uz Raduljicu, Kravić je odigrao skroz solidne minute, mislim dobili smo nzm koliko, vodili 30 u nekom trenutku, dobra utakmica skroz za ekipu koja nikad nije igrala zajedno, sa novim trenerom i stručnim štabom (btw mislim da je milojeva bila ona akcija za Zagorca u ćošku). Ako moram da biram, verovatno je Jaramaz bio najgori na terenu od naših. 

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...