Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

12 minutes ago, J.R. Cash said:

Jedini koji ovde vitla patkom 24/7 si ti. 

 

Instituciju celave glave cu uvek da branim. Kokoskov jeste najbolje resenje za selektora, a ako  ponovi rezultate amatera motivatora (pljuvanje? daleko bilo), njegov mandat ce biti fenomenalan.

 

Dobro.

 

Djordjevic je za najvisi nivo kosarke los trener - amater, sto njegova karijera u nekoliko razlicitih ozbiljnih klubova ubedljivo dokazuje, takodje je izvanredan motivator i autoritet. Ovo drugo je ogroman kvalitet za selektora reprezentacije kojem je glavni posao da "pomiri rogove u vreci" i za kratak period poslozi grupu igraca koji retko igraju zajedno. Ne znam u kojem sportskom univerzumu je to pljuvanje, u mom univerzumu je velika pohvala.

 

Od Kokoskova sto se tice rezultata ne ocekujem nista jer je rezultat posledica mnogo faktora od kojih samo neki imaju veze sa trenerom koji vodi ekipu. Ono sto ocekujem je da ce reprezentacija igrati bolju kosarku za onoliko koliko je Kokoskov bolji trener od Djordjevica. Dakle, znatno.

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

jes vala, nikako te amere da dobijemo, pa to ti je. 

Poslednje SP je katastrofa i tu nisu Ameri u pitanju već Argentina, Španija. U pitanju je temeljna stvar način upotrebe igrača i implementacija pojedinca u tim. Mi na tim utakmicama nismo bili tim. Uvek se traži opravdanje a na turnir smo krenuli ka drugi favoriti i kako je turnir odmicao mi smo igrali lošije. Selektor je dao ostavku ali ne zbog fijaska već zbog dogovora sa Virtusom, analiza turnira - šta je to?

Čak i da nije osvojio mesto na postolju a da je obezbedio odlazak na OI smatralo bi se uspešnim takmičenjem ali ni toga nije bilo.

Edited by simple red white
Link to comment

Ljudi, da se ne lazemo, mi posle 6 godine mucenja konacno igramo kosarku. Poslusajte samo ovaj tajmaut, sta znaci imati trenera profesionalca. Onaj celavi amater jednu jedinu akciju nije bio stanju da nacrta za sve ove godine..

 

 

Link to comment
58 minutes ago, harper said:

Izgleda Kokoskov od prvog dana naumio da pokaze koja je razlika izmedju vrhunskog profesionalnog trenera i amatera profesionalnog motivatora.

 

Koliko ti mrzis Partizan pa to je cudo ...

Link to comment
19 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Kakav navijacki dres, igrali smo fenmenalno do ovog svetskog, i to nema  nikakve veze sa motivacijom vec sa zanatom. 

 

Igrali smo fenomenalni kurac od kosarke i na poslednjem evropskom prvenstvu i izgubili u finalu od ekipe sa dva ozbiljna igraca, od kojih se jedan jos i povredio pre kraja (apropo price o mucenim izranjavanim Srbima koji su docekali finale desetkovani) a drugi nije mogao da stoji u zavrsnici. Dobio nas je jebeni Klemen Prepelic. Da nas Bogdan nije vukao kroz to prvenstvo kao sumanut, sto je i ponovio na poslednjem svetskom, ni toliko ne bismo uradili.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Ljudi, da se ne lazemo, mi posle 6 godine mucenja konacno igramo kosarku. Poslusajte samo ovaj tajmaut, sta znaci imati trenera profesionalca. Onaj celavi amater jednu jedinu akciju nije bio stanju da nacrta za sve ove godine..

 

 

Tako je i to pri kom rezultatu, on svakom igraču kaže šta da uradi i gde da se kreće, meni je to fascinantno.

Link to comment
Just now, cedo said:

 

Koliko ti mrzis Partizan pa to je cudo ...

 

Je l' se vama sve u zivotu zaista toliko svodi na Zvezda - Partizan da bas toliko niste u stanju da podnesete nista sto nije unutar mantre vase navijacke patologije? Kakve veze Djordjevic kao trener i selektor ima s Partizanom?

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Igrali smo fenomenalni kurac od kosarke i na poslednjem evropskom prvenstvu i izgubili u finalu od ekipe sa dva ozbiljna igraca, od kojih se jedan jos i povredio pre kraja (apropo price o mucenim izranjavanim Srbima koji su docekali finale desetkovani) a drugi nije mogao da stoji u zavrsnici. Dobio nas je jebeni Klemen Prepelic. Da nas Bogdan nije vukao kroz to prvenstvo kao sumanut, sto je i ponovio na poslednjem svetskom, ni toliko ne bismo uradili.

Ovo sto pises veze sa realnoscu nema, ovo sto radite na kosarkaskim topicima je ravnozemljasenje 1/1, tu rasprave nema.

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Jes, prosto je bitno da igramo lepu košarku, a ne da osvajamo medalje.

 

Vas tamo na tribini ne uce da citate? Steta, da ste naucili na vreme mozda biste bili sposobni da procitate sta drugi ljudi pisu, bilo bi manje nesporazuma. Da ponovim malo jednostavnije u uzaludnoj nadi da ce mozda crtez zavrsiti posao - rezultati su jedino bitni ali ne zavise nuzno od trenera vec su posledica mnogo faktora. Dovoljno je da nas voljom zreba na Olimpijadi, ako se uopste kvalifikujemo, docekaju Ameri u cetvrtfinalu ili polufinalu i necemo ponoviti rezultat iz Rija. Hoce li to znaciti da je Kokoskov los trener?

Link to comment
9 minutes ago, simple red white said:

Poslednje SP je katastrofa i tu nisu Ameri u pitanju već Argentina, Španija. U pitanju je temeljna stvar način upotrebe igrača i implementacija pojedinca u tim. Mi na tim utakmicama nismo bili tim. Uvek se traži opravdanje a na turnir smo krenuli ka drugi favoriti i kako je turnir odmicao mi smo igrali lošije. Selektor je dao ostavku ali ne zbog fijaska već zbog dogovora sa Virtusom, analiza turnira - šta je to?

Čak i da nije osvojio mesto na postolju a da je obezbedio odlazak na OI smatralo bi se uspešnim takmičenjem ali ni toga nije bilo.

ajde da svakome sudimo po svom najlosijem izdanju i da sve ostalo izbacimo iz secanja, odlican zivotni princip. 

Link to comment
Just now, harper said:

 

Je l' se vama sve u zivotu zaista toliko svodi na Zvezda - Partizan da bas toliko niste u stanju da podnesete nista sto nije unutar mantre vase navijacke patologije? Kakve veze Djordjevic kao trener i selektor ima s Partizanom?

 

Kojima nama ?

Vidi, pojma nemam koliko je medalja sale svojio sa reprezentacijom. Idi nadji kolko je trenera osvojilo toliko ili vise medalja ... i dodji da mi kazes broj.

Naravno da nije dobar trener kao Obradovic, Mesina, Popovic, Kokoskov no ako ti posle jedne utakmice Kokoskova na klupi Srbije sa Finskom imas potrebu ostaviti onakav post ...  to toliko vise govori o tebi do li o meni.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...