Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

U Italiji je Giovanni, a ovo je jevrejsko prezime Givony :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Da u pravu si, moracu da ga oslovljavam sa Djivoni:)

Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

inače na hajlajtsima sam video, kod drugog micićevog bacanja, milutinov je tu bio na skoku pa imao tip-in pa neko od grka izbacio iz koša, sudije valjda prvo priznale pa se konsultovale i poništile koš. na jedno gledanje mi delovalo da je to dobra odluka. video sam i da je đorđević pizdeo na janisovu rampu na guduriću koja je bila skroz čista, mada je gudura pravilno postupio tada i išao na zakucavanje umesto da je nasloni gde bi sasvim sigurno bio izblokiran

Edited by theanswer
Link to comment

Malo smo divlji, sreća pa ubacujemo kao ludi. Sa Jokarom biće to još mnogo bolje. Samo da preživimo sve ove utakmice bez povreda. 

 

Nakon tri dana počinje dosta da se čisti slika o igri i igračima. Dobra provera. 

Link to comment


Dok traje pauza - naleteh jutros na ovo, prijatno iznenadjen Stimarinim nastupom. Mislim, tupson je i dalje, ali sa dve noge na zemlji, korektno sve...do pet minuta pred kraj, tad ponovo krece ludilo :lol: 

Btw, nisam ranije slusao ovaj "Sesta licna" podkast, valja li?

Link to comment

Meni se sviđa, zavisi kakav sadržaj te zanima. Ne bavi se aktuelnim zbivanjima, tipa da sad analizaraju plej of aba lige i tako to. Ono što je sigurno je da nema kliše pitanja i automatizovanih, tipičnih odgovora igrača i trenera. Autor je top, najbolji naš košarkaški novinar po meni. Miloš Jovanović. 

Link to comment

Dok traje pauza - naleteh jutros na ovo, prijatno iznenadjen Stimarinim nastupom. Mislim, tupson je i dalje, ali sa dve noge na zemlji, korektno sve...do pet minuta pred kraj, tad ponovo krece ludilo [emoji38] 

Btw, nisam ranije slusao ovaj "Sesta licna" podkast, valja li?
Dobar je, ali što reče H. ne očekuj aktuelnosti.
Ali super da postoji, i može da se probere par bisera.
Voditelj prosto "navuče" goste da se opuste.
A i ima njegovog minulog rada, vidi se da ljudi vole da pričaju sa njim...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jel to ovaj debeli sto vodi? Bio je vrlo korektan, vidim ga da vadi neke informacije iz naftalina iz glave, bas prati basket. 


A emisija mi je bila ok, na trenutke malo dosadna jer nisam toliko investiran u lik i delo Vlade Stimca :D izbunaricu i starije epizode.

Btw, jel Ataman preuzeo Efes na pola sezone dok je Stimac bio tamo? Kaze ovde da je do pola sezone igrao odlicno, a da je posle pao mrak zbog nekog coveka, ali nije hteo da pominje nista detaljnije niti da kaze o kome se radi, a meni ne pada niko drugi na pamet.

Link to comment
54 minutes ago, goofs said:

Btw, nisam ranije slusao ovaj "Sesta licna" podkast, valja li?

 

Valja valja, pogledaj sa Berićem obavezno, a možeš i sa Bili Beronom.

Link to comment

Ne znam kako vi, ali mene samo zlato interesuje, samo zato i pratim ovu temu. Naosvajasmo se već srebra, tu je svetsko, olimpijsko i evropsko, i sad je definitivno vreme za zlato. Niko ne pamti vicešampione, za par godina zaboraviće se, recimo, ko je igrao protiv Francuske u finalu SP za fudbalere ...

 

Ameri, kojima su i inače važne samo olimpijske igre, dolaze sa svojim četvrtim timom, koji je po kvalitetu bliži koledž nego NBA reprezentaciji. Ostali timovi ili prolaze smenu generacija, ili su desetkovani otkazima ili jednostavno nemaju kvalitet ...

 

Sa druge strane, Srbija realno ima najjači tim u poslednjih 15-ak godina. Sledeće evropsko je tek za tri godine, olimpijske igre da zaboravimo jer je tu druga priča, tu Ameri dolaze u punom sastavu. Dakle, kad će da uzmu zlato ako neće sada? Naši glavni igrači su sad u košarkaškom zenitu i to treba maksimalno iskoristiti ...

 

Lično, ne znam kako Ameri mogu da nam se suprostave, izuzev da odigraju genijalnu odbranu na NBA trilingu Jokić - Bjelica - Bogdanović, koji realno predstavlja pokretačku snagu ove ekipe ...

 

Dakle - ZLATO!

Edited by stoka
Link to comment
2 minutes ago, stoka said:

Ne znam kako vi, ali mene samo zlato interesuje, samo zato i pratim ovu temu. Naosvajasmo se već srebra, tu je svetsko, olimpijsko i evropsko, i sad je definitivno vreme za zlato. Niko ne pamti vicešampione, za par godina zaboraviće se, recimo, ko je igrao protiv Francuske u finalu SP za fudbalere ...

 

Ameri, kojima su i inače važne samo olimpijske igre, dolaze sa svojim četvrtim timom, koji je po kvalitetu bliži koledž nego NBA reprezentaciji. Ostali timovi ili prolaze smenu generacija, ili su desetkovani otkazima ili jednostavno nemaju kvalitet ...

 

Sa druge strane, Srbija realno ima najjači tim u poslednjih 15-ak godina. Sledeće evropsko je tek za tri godine, olimpijske igre da zaboravimo jer je tu druga priča, tu Ameri dolaze u punom sastavu. Dakle, kad će da uzmu zlato ako neće sada? Naši glavni igrači su sad u košarkaškom zenitu i to treba maksimalno iskoristiti ...

 

Lično, ne znam kako Ameri mogu da nam se suprostave, izuzev da odigraju genijalnu odbranu na NBA trilingu Jokić - Bjelica - Bogdanović, koji realno predstavlja pokretačku snagu ove ekipe ...

 

Dakle - ZLATO!

 

Performans Kolinde se ne zaboravlja..

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...