Jump to content
IGNORED

Federer i fer plej?


duma

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    9

  • Čutura

    9

  • kralj

    8

  • dùda

    8

Ako je drastičan primer to što je zaplakao kada je izgubio, nije ni čudo što je dobio nagradu.
Jedno je pustiti mušku suzu, kao Marej na Vimbldonu, a drugo je ridatii kao strina. Uz to, Marej je imao mnogo veći razlog da plače, ali se trudio da se suzdrži.Ako si gledao ono o čemu sam pisao ne mogu da shvatim da imaš razumevanja za to. Uz to si preskočio glavno:
Nadalu je bilo neprijatno da se raduje. Umesto da slavi, tešio je Federera. Posle svega na konferenciji za novinare Federer mu nije zahvalio, nije mu čestito ni čestitao. Kukao je na sve živo, iako je Nadal imao dan pauze manje i odigrano polufinale na 5 setova.
Da si video Nadalovu facu u tom trenutku. :huh:
Link to comment
Jedno je pustiti mušku suzu™, kao Marej na Vimbldonu, a drugo je ridatii kao strina. Uz to, Marej je imao mnogo veći razlog da plače, ali se trudio da se suzdrži.Ako si gledao ono o čemu sam pisao ne mogu da shvatim da imaš razumevanja za to. Uz to si preskočio glavno:Da si video Nadalovu facu u tom trenutku. :huh:
+100vulva ja/edna svicarsko/burska :fantom:
Link to comment

ne vidim poentu ovog topika.btw, federer je car.btw2: postoji neko ko gotivi gatuza? :isuse: klasican kasapin i sramota za sport kao takav. fudbalski bruce bowen.

Edited by Joe D
Link to comment
A ko je trebalo da dobije? Djokovic ili Berdih?
djokovic naravno, jedino on se iskreno raduje pobedama svojih protivnika :fantom:slovo Edited by Takanohana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...