Jump to content
IGNORED

Alkoholizam i priključenija


pt 2.0

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dare...

    32

  • pt 2.0

    20

  • burazer

    16

  • bergasa19

    14

Top Posters In This Topic

Moj Drug je boem™, :).
...da je mokri Alkoholicar, jeste. postoji verovatnoca da je kod tvog drugara, suvi Alkoholizam jako malo zastupljen?!@lezilebovich(iskljuci smeska!!)
Link to comment
ali nije alkoholicar jer ne pije svaki dan. Nekako mi ta definicija uzasno preuska, ali eto on ima zvanicnu potvrdu :).
ovo je prosto neistina, po svim definicijama on jeste alkoholicar.nego laze sebe i posledicno tebe da to nije.izgovori iz uobicajene palete su ti sledeci:1. nisam alkos jer ne pijem svaki dan2. nisam alkos jer pijem samo pivo / ne pijem zestinu3. nisam alkos jer nisam solo drinker4. e, treba da vidis koliko pera pije, ON je alkos...edit. kad sam kao klinka gledala filmove gde alkoholicari idu na one grupne sastanke, terapije, stavec, uvek mi se cinilo da je ona njihova recenica "dobar dan, ja sam taj i taj, i ja sam alkoholicar" kicerica psihijatrijskih budalastina. kad upoznas alkoholicare, shvatis koliko je ta recenica, odnosno sposobnost da se ona sebi i drugima prizna i izgovori zapravo kljucna. Edited by PointTaken
Link to comment

evo ovako'mokra faza (konzumiranje) 10% problematike.suva faza (igra Alkoholicar), preostalo do 100, problem.(i 5 godina bez kapi alkohola desava se da problem nije pomeren za istu tu kap.)

Link to comment
ne laze me on, tako mu rekao taj psiholog.
...i drugu i tom psikologu predlozi da se registruju i objasne znacaj tog jednog dana koji nije svaki dan, na svu srecu, u znacajnom smislu isto tako kao ti koji istice, verovatno svoje cudjenje! Edited by burazer
Link to comment
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...