Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts



super su mu ove cokoladne vlati, tu se vidi majstortstvo [emoji4] mislim, na svemu se vidi. prenesi mu komplimente. valjda ce me se setiti kad bude prolazio kroz beograd, i porrci mu da sam ja njegova nova drugarica [emoji3]
 
 
jel prima izazove? jel gledao Drive?


ne verujem sta citam

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

cenim da su te vlati kesa. nacrtaš na masan papir i ćao. 

 

nego da se preimenuje topic kuvajmo s volom u kuvajmo s bubama.  

 

jel samo meni smešno što joj jela promašuju agregatna stanja? 

 

ćao bubi :wub:

 

 

Link to comment
37 minutes ago, nisam ja said:

cenim da su te vlati kesa. nacrtaš na masan papir i ćao. 

 

nego da se preimenuje topic kuvajmo s volom u kuvajmo s bubama.  

 

jel samo meni smešno što joj jela promašuju agregatna stanja? 

 

ćao bubi :wub:

 

 

cao zlato :D

naravno da je smeshno.

paprikama sam dala shansu do uveche.

da se konsoliduju.

bukvalno.

ako hoce

:hihi:

 

u ovoj fazi svog zivota sam ometena za kuvanje.

moje unutrashnje ja mi verovatno poruchuje da je vreme da prestanem da jedem :cry:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, darling said:

super su mu ove cokoladne vlati, tu se vidi majstortstvo :) mislim, na svemu se vidi. prenesi mu komplimente. valjda ce me se setiti kad bude prolazio kroz beograd, i porrci mu da sam ja njegova nova drugarica :D

 

 

jel prima izazove? jel pravio operu?

:D

zna on za vas, vidi svaki put kada postavim fotke koje inace on pravi za profu i preslisavanje... 

a opera mu bas sledeca lekcija. danas mi pokazao fotke i kaze nikad nije nikad cuo za tu tortu, a ja reko, eeeee.... kad ne citas Mau i darling bato... 

a dodjite na moj rodjos u kanc, zrenjanin, vodotoranj, 10 sprat, trazite kazneno odeljenje GU i tu smo. bice neka lepa torta za mene, mislim da ce biti vege, ro.... :D

Link to comment



Good Lord!!

Hoće li već jednom neko da je banuje, kad ionako ne jede ove lepote?!
cry.gif


blush.png


to sam i ja zinuo da kazem... ali mi se u medjuvremenu napunila usta vodom i samo telefon oblio

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

 

 

 

Sad cu se obzdrati. Valjda

 

Cuo sam neki babski mit da ljudi sa MSom ne mogu da se ugoje. Ja sam opet,već desetag godina, relativno mrsqav

Nikako da sretnem dr Jelenu Drulović. Ona cesto svraca u MS udruzenje koje je par ulica od mene pa da je pitam ima li u tome istine. Ona je jedna od nasih najboljih ms lekara.

 

 

MgFkUZc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
22 hours ago, darling said:

dobro izgleda, vidi kako su mu uredni slojevi. proso je kod mene :D

 

mada, opet, ako ne ispise opera, ne racuna se :laugh:

 

 

kakkav je ukus?

 

nastavili i danas, danas nam je spesl dej, hapsenja su u toku koja su mogla da zadese i moje kolege, ali na srecu, oni su svojim nepokolebljivim stavom da nece da imaju nista sa fabrikom vode, tenderima i ugovorima koje inace rade (tj radili smo do 2012) ali su oni to odbili pom  cenu da dobiju optkaz.... tako da .... sad mi pevusimo o sole mio, papagenu i jedemo odlicnu operu, ali ne bolju od recimo onog belgijskog kolaca (i njega jos imamao xixixixix). ukus ne bih znala kako da opisem, mozda zbog kafe na kori malo podseca na tiramisu, kremovi su odlicni ali je ipak previse tortasta za moj ukus (koji se dosta promenio ovih poslednjih sedam godina).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...