Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

2 hours ago, Tvrdica said:

ако неда боб даће Бог.:D

 

 

Bob je inače naš prevod neke grčke theos-olike reči iz Platonovih dijaloga jer je Sokrat smatrao da boga ne treba olako spominjati pa je govorio Bob umesto Bog. Kod nas je prevodjeno tako.

Link to comment
8 hours ago, banatjanin said:

Volim rujnice, imaju nekako biberasto ljutkasti ukus. Čvrste su, a nisu žilave. Baš drugačije. 

 

Mada su mi sunčanice favorit, al' nema da se nabavi :(

 

Muka sa sunčanicama je ili ih ima, a kad ih ima je da ti se smuče za tri života, što se desilo ove godine, ili ih nema, onda plačeš godinama.

Link to comment

pyher1b.jpg

 

Xq29UGY.jpg

 

APIO PALTA

 

Čilenaska salata sa celerom (apio) i avokadom (palta). Ima i naseckanih rotkvica, crnih maslina, peršuna i tucanog bibera, dok je dressing na bazi maslinovog ulja, limunovog soka i šećera. 

Edited by rezwalker
Link to comment

Bhut Jolokia. Tako kum veli.

Nije strasno bilo, lep ukus, pola centa sam još otišao od gornje slike.

Neku tamnu (jako lep kombo tamno crvene i zelene) sam jeo prošlog leta, ne sećam se imena, oblikom je slična jolokiji i fataliju, jolokija nije, fatali ne znam da li ima u toj boji. Jeo sam je mesec dana i nisam uspeo da je pojedem, istrulila pred kraj. Svaki ručak sam skakao po kući i vrištao.

Link to comment
12 hours ago, Tvrdica said:

е баш знаш да уживаш! Ово је упућено ivy

 

 

jooj a sta bih tek da imam neku pravu sumu blizu,pa ne bih izlazila iz nje...e zivote...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...