Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

IMG_20180420_204723.jpg&key=bbed46991f2c

 

 

evo ga kvašni iscijedak sa mojim imenom na njomu. hvala bogu, mami, tati, maksici koji ga je pazario i vladivsnarodu koji se ponudio da učini isto. moraću da načinim video unboxing the marmite, utrljavanje u kloaku  mazanje na tost i kušanje. 👨‍❤️‍👨 ovaj smajli se zove man-heart-man. braca ima misiju :lol: 

Link to comment

@nisam ja

 

blago tebi. dobio si gljivice :D

 

sacu ja da smislim sta cu da kukam na forumu, da vidim oce se neko sazaliti. al ja necu skromno ko ti. nista ispod divljeg dimljenog lososa i norveskog brun osta koji mi se prijeo :D  aj sad pitaj sta je brun ost pa da se prijede i tebi, udruzeni imamo vece sanse :D

 

 

Edited by darling
Link to comment

dobio sam još gljivica. ne znam draga kako ide kad tražiš nešto ekskluzivno. za gljivice je provereno. ljudi vole da ti ih daju. 

 

a šta je to brun ost?

 

znam da je nau iting al tolko me bole leđa, lumbalni deo da ne mogu ni do vocapa da odem. čeljad su konačno klonula tako da mi je sad ovako ranjenom ostalo samo da počistim ovu hirošimu. sad da imam teglu tog mrmanja. i da mi neko ponudi da pojedem kutlaču umesto da spremam prihvatio bih. 

 

draga kako se igra taj loto. moram dobiti jer mi treba para da živim luksuzno i da unajmim poslugu. jednostavno nisam za ovo. 

Link to comment

loto, mozes da igras preko mene. jedna kombinacija 2 eura. kad dobijes, uplate na moj racun, ja dignem lovu, zadrzim za sebe na primer 10, 20, 30 posto, tebi ostalo. moze? jel bi mi verovao? :D a drugi nacin je da ja dobijem sve, pa ti dam na lepe oci kolko mislim da ti treba. i onom ko nam donese brunost! :D

braon sir je norveski domaci sir kackavaljskog tipa, nema ga drugde. dugo se iskuvava mleko, surutka, sta li, i ostane dosta mlecnog secera u siru, zato je em braon, karamelast, em sladak, sto je neobicno, al predivno. ima u svakom supermarketu u norveskoj. 

 

Link to comment

kako god hoćeš. Samo treba mi taj novac. Zbog posluge. Razumeš. A i zbog sira. Sad bih zvao postexpres i dao im milion nečega da mi nabave taj sir. Šta još ima u norveškoj kad već idu tamo?

Link to comment

pripremio pire od krompira i paškanata. stavio krmandle da se prže. pored mesa na kratko propržio kriške jabuka i odložio ih uz pire. u masnoću od mesa dodao džem od kajsije, narendao đumbir, iscedio limun i ubacio strukove mladog luka, pokrio i ostavio još na kratko na tihoj vatri da se sjedini. pojeo.

Link to comment

za tebe bez :)

 

jeste, sve je ispalo baš kako valja i vrlo ukusno

 

ovde je miks sa krompirom, pa taj odnos krompir/paškanat  kreira konačan ukus

volim paškanat, a da bi pire sa njim bio upotrebljiv jako je bitno da tekstura bude baš fina, kremasta (za razliku od pire-krompira, koji jedem i u grubljoj varijanti),pa je uslov dobar blender

 

Link to comment
41 minutes ago, beta kentauri said:

@Ras zvuči ukusno jedino mi utisak kvari taj parsnip jer me nervira njegov ukus. meni i mango vuče na paškanat pa ni njega ne volim. 

ostalo je potaman. 

+1

nikako ga ne podnosim

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...