Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Mislim da je maramite potcenjen tj izhajpovan jer svi van komonvelta probaju prvi put na kasiku umesto tanko na tost sa puterom. Kao kada bi rekao da je cimet uzasan a prvi put ga probao na supenu kasiku.

 

Da budem iskren meni je jestiviji Maramite nego li Kales. Manje je slan i zaista kada se stavi na puter i tost vuce 1/1 na mocu od pecenja. Kales je kao neka presoljena pasteta od lososa koju jedio kuvano jaje moze da iznivelise.

 

Ovo im je serijal reklma gde su ljudima to sirom sveta davali da probaju uz pricu kako je svedski kavijar

 

 

 

 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Moguce da sam se zeznuo sa probom na kasiku. Mozda ga jos imam u kuci pa cu da probam i na tost. Ako se i pokvario, nece biti goreg ukusa nego sto je bio :) (izguglacu rok trajanja)

 

edit: quick google kaze da se ne kvari...

 

Neko ga poredi sa koncentrovanim soja sosom. Po toj teoriji bi trebalo da mi se svidi jer soja sos bas volim.

Edited by katamaran
Link to comment

Nije ni daleko od toga :)

 

Namazacu ako nadjem. Posle toliko vremena skupio sam hrabrost da se jos jednom upustim u tu avanturu.

Edited by katamaran
Link to comment
14 hours ago, *edited by mod said:

Mislim da je maramite potcenjen tj izhajpovan jer svi van komonvelta probaju prvi put na kasiku umesto tanko na tost sa puterom. Kao kada bi rekao da je cimet uzasan a prvi put ga probao na supenu kasiku.

 

 

 

Ču supenu, daj kutlaču odmah

 

Cinnamon is good for ya... You put it in drinks. And stuff.

Edited by James Marshall
Link to comment
2 hours ago, beyoncé said:

mori me epska glad

pojela sam hrane za tri dana

čak i sendvič koji je stajao u fižideru od ponedeljka

pola litre tople vode i gotova stvar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...