Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

@Clandestino

 

Jel valja te tegla sto je nosis na avataru? Deluju mi skroz zanimljivo.

 

edit: po donesi komentarima deluju dobro al da deru za male porcije..

Edited by katamaran
Link to comment

al sa bosiljkom :) sta je razlika izmedju becarca i satarasa? 

 

isto, samo se na severu zove bećarac. i ja stavljam bosiljak kad imam, peršun, paprika (zelena šilja, ali prvo ispečena i oguljena, pa iscepkana) blaniširani pa oguljeni jabučar paradajz, lukac pogačar na rezance, maslinovo ulje, peršun, bluk, čili kad deca neće jesti,  a patlidžan kad pravim makedonsko - pindžurstu varijantu

 

 

@Clandestino

 

Jel valja te tegla sto je nosis na avataru? Deluju mi skroz zanimljivo.

 

edit: po donesi komentarima deluju dobro al da deru za male porcije..

 

deluju neveliko, ali par salata su baš zasitne, ona pikant i ona sa piletinom recimo. meni dosta za letnji obrok, a blizu su mi.

Edited by banatjanin
Link to comment

@katamaran: Ja imam mali sukob interesa posto poznajem coveka koji vodi Tegla barove u Beogradu, ali ono sto sam pojeo tamo (odnosno ovde, posto je take away) izuzetno mi je prijalo, pogotovu Mexicana. Ja mislim da kolicina nije mala, jer sam pola konzumirao odmah a pola sturadan i bilo mi je dovoljno a imam 90 kg, doduse oba puta je bila vecera. Kada sakupis 9 njihovih praznih tegli desetu dobijes free. Ja ih od srca preporucujem, mada je ovaj post pre za "BH - ostalo".

Link to comment

Ja imam mali sukob interesa posto poznajem coveka koji vodi Tegla barove u Beogradu,

 

pa kakav onda tek ja imam sukob interesa :lolol:

 

poznavali ga li ne, tegle su vr'

Link to comment

pa kakav onda tek ja imam sukob interesa :lolol:

 

poznavali ga li ne, tegle su vr'

Tek otvorili a vec imaju dva PR-a, za razliku od Gulija koji ima samo jednog. U-ta-ta.

Link to comment

Moram probam cim pre. Bas obecavajuce deluje. Cini mi se da su blizu mosta na Adi pa mogu uvek da skocim po teglu pa da pojedem pored vode. Idealan obrok po vrucini.

Link to comment

@katamaran: Da, da, ako ti je blize ta ispostava u Belvillu onda pridji sa one severne strane i videces ih preko puta GSP-a. Banacanin zna koji cvet nosi ta zgrada, ja zaboravio.

 

@darling, @marcus: sad ce Banacanin...

 

Edit: a da nas neki ravnatelj foruma prebaci na brza hrana - ostalo?

Edited by clandestino
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...