Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

tortilje filovao krem sirom, kackavalom, seckanim mladim lukom, zelenom paprikom, kaprom, pancetom, heinz chili sosom, sweet chili sosom, cherry paradajzom i ajsbergom

 

uz to pio 0.3 grimbergen po poluarnoj ceni od 74 rsd

Link to comment

jes kasno i zdraviji bostan (i sada bih ga kusala, no ne kupila) al' ubih se od zatara, mulja, bageta i fete... jbt, ne mogu stati...

 

ja od čapatija (izgovoriti kao Apu iz Simpsonovih: "Now  I know how to make a proper chapati on cast iron skillet"), humusa, i salate od grčkog kiselog mleka, zatara, belog luka i krastavca.

 

zatar je za-kon.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

xaxaxaxa :)

humus / zatar / falafel (i sve mešavine karija i kokosa...) toliko sam navučena, gooodinama... da se osećam kao oni diletanti u "ne kači se sa zohanom" samo mi fali da sa humusom/zaĆarom počnem perem zube :)

u fazonu, dobri su kao jelo i kao poslastica, antirid i za pete i gase požar :) i protiv vrućice i zubobolje axaxaxa

 

gde god putujem ceo kofer mi smrdi na zatar :)

Edited by fluffy
Link to comment

tRLpCxE.jpgШитаке, бисерка,бугарски козији сир, и локална говеђа џига, воздигнута само на трави. Мој парадајз и пиринач.

Link to comment

tRLpCxE.jpgШитаке, бисерка,бугарски козији сир, и локална говеђа џига, воздигнута само на трави. Мој парадајз и пиринач.

porucnice tebi ima ko da pise:kad kazes biserka mislis na zivinu?

Link to comment

porucnice tebi ima ko da pise:kad kazes biserka mislis na zivinu?

Ма тако мој таст зове оно што се овде зове oyster mushroom.

Link to comment

Halumi, paradajz, salata, neka zenina dobra kupus salata, grcki jogurt, beli luk... 7 minute workout.

Verovatno je ovde najprakticnije - u ovo vreme pre 7 dana sam bio na nekom rostilju i iz nekog razloga pojeo dve kobasice i sniclu, iako nisam bio gladan. tl;dr smucio mi se zivot tu noc, a i jutro i evo upravo zavrsavam celu nedelju bez mesa. Jeo sam ribu par puta doduse, ali mi nije previse nedostajalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...