Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

kazi mi, o markuse vulfinze, da li si makar debo? ^_^

 

da se dokaze neka pravda u kosmos -_-

 

gospođo, ja sam shvatam da je ovo muški forum, ali zaista :whistle: ne moramo ići toliko duboko u temu...

 

ali ajde, mislim da su sponzoruše dosadne, tako da sa jednom prostačom može da se odradi posao u razumnom roku za 1900pezosa na sat ili 9000pezosa za noć - što mu dođe šest sati debanja

 

ali, ne, nisam debao, štednja bre ženo, ovde su čak i plastične boce kokakole retornable...

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

ali, ne, nisam debao, štednja bre ženo, ovde su čak i plastične boce kokakole retornable...

dakle nepravda <_<

 

 

nishta, onda ruchkaj dalje u zdravlju ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

karfiol obaren al dente, da ostane malo rskav i ne razdroćka se, pa posut prezlama proprženim na puteru, zajedno sa blukom, bosiljkom, origanom i rendanom korom parmezana.

pa uz to bataci, otkošteni i obezkoženi, pohovani na bečki...

 

i mnogo. u ..čku ...terinu

 

baš sam u banani sa klopom poslednjih dana. žderem ko aždaja, ne prestajem. i kažem sebi: od sutra kontrola... to me drži do ručka, kada se objedem i onda i večeram, pa dodam još jednom do ponoći. i obroci trostruki. ko trudnica, uopšte ne znam šta mi je. još i slatko jedem, što gotovo nikad ne radim. a gužva sa poslom, zapostavio kretanje i vežbe, a i bilo mi ladno... morat ću na sokove od kupusa, nema druge, inače propas'

Link to comment

Sledeći obrok je u Il Barista Resto
Ulica Florida 122, nedaleko od hotela...

https://www.google.com/maps/place/Il+Barista+Resto/@-34.606598,-58.375102,3a,90y,245.02h,97.63t/data=!3m5!1e1!3m3!1saD0xZfh5KGgM5FyZmaub3A!2e0!3e5!4m2!3m1!1s0x95bccad267aa23ad:0xe3eadcac943985b3!6m1!1e1?hl=en

b6824a94f3a9079f08d14d8fa6bc1083.jpg
81b3c4a6449795538d1a1ffe32abfd05.jpg

Dve šnicle, dva jaja na oko, papas fritas, grilovani balancani, tourist trap jednom rečju....

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

I to bi bio poslednji obrok na ovom zimskom letovanju od trideset i kusur dana...

stvari su spakovane, uzimam taxi do aeropuerta Ezeiza Pizdarini.... mmmm ovaj Pistarini, čeka me dug let nazad, žao mi je što napuštam Italograd - taman sam se privikao

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

:lolol:

 

Kreni ti lepo u teretanu. Kaki si, ima da dizes 200 kila jednom rukom. A mnogo dobro, podize metabolizam, spaljuje masti.

 

znam, samo.... možda će zvučati bizarno iz tvoje perspektive, ali ovde je ozbiljan problem što se u većini dostupnih teretana okupljaju lica sa poternice i kojekakvi čovekoliki, pušta užasna muzika i smrdi kao u štenari. ako nije tako, onda termini koštaju kao da živim na Beverli Hilsu. a i nisam ja neki atleta....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...