Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Jučerašnja dosadna šetnja po San Telmu me je dovela do Brasserie Petanqe u Defensi, za sve vas koji ste ili ćete biti u Buenosu, ugao Defensa y México.

https://www.google.rs/maps/@-34.614906,-58.371785,3a,50y,27.41h,95.5t/data=!3m4!1e1!3m2!1sFbZCaloeX2-ByKF2fgvj7Q!2e0?hl=en

da0d801c74ac6e41cdcaaa34c51f94bc.jpg

Hteo sam čisto meso bez foliranja, bif burginjon, to sam i dobio, plus papas fritas


Posle je usledilo zaslađenje u vidu tarta od jabuka

2382597d5b38be79b90b3ca12e5957d8.jpg

Hteo sam čoko vulkan, ali se čeka 20 minuta

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Jučerašnja dosadna šetnja po San Telmu me je dovela do Brasserie Petanqe u Defensi, za sve vas koji ste ili ćete biti u Buenosu, ugao Defensa y México.

https://www.google.rs/maps/@-34.614906,-58.371785,3a,50y,27.41h,95.5t/data=!3m4!1e1!3m2!1sFbZCaloeX2-ByKF2fgvj7Q!2e0?hl=en

 

da0d801c74ac6e41cdcaaa34c51f94bc.jpg

 

Hteo sam čisto meso bez foliranja, bif burginjon, to sam i dobio, plus papas fritas

 

 

Posle je usledilo zaslađenje u vidu tarta od jabuka

 

2382597d5b38be79b90b3ca12e5957d8.jpg

 

Hteo sam čoko vulkan, ali se čeka 20 minuta

 

jesi li siguran da si dobio sta si trazio? ;)

Link to comment

Projice sa zeljem, pate od dimljenog lososa i jogurt balans. Kao skot sam se najela.

 

probaj da ides na rebarca u neki od Kuhinja/Pink/So i Biber, a pre nego sto stignu moci njihove vrele lepinje u saft od ljutih papricica. to ce ti pokazati sta znaci najesti se kao skot. kao ja. danas.

Link to comment

probaj da ides na rebarca u neki od Kuhinja/Pink/So i Biber, a pre nego sto stignu moci njihove vrele lepinje u saft od ljutih papricica. to ce ti pokazati sta znaci najesti se kao skot. kao ja. danas.

poslepraznično dijetetisanje strikes back, jbg.

Link to comment

Pa, u pakovanju idu 2 x 2 komada lososa (a rok ističe za par dana tako da se mora izjesti). Tako da sam zaista odradio jednog prekjuče (to je zbog razlike u vremenu vaše juče) i ovo danas. Samo sam danas stigao da uslikam pre konzumacije.

 

Btw. ono malo belo kristalno što se vidi na vrhu lososa je morska so, baš mu daje fini šmek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...