Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

za jednog potrosaca si sve to spremao? e to je duh, a ne kao ja, kad spremam za sebe gledam da vreme pripreme nije vise od 60 sekundi...

Ma prvo nisam ja spremao (osim hleba) nego hanuma a drugo ima nas... :)

Edited by Haralampije
Link to comment

Ja se nism jos dobro prizenio pa moram da spremam sam.

 

Naleteo na neku kesu sa mesavinom zacina za Arabijatu koje sam kupio za preostale sitne evre na aerodromu u Rimu jos proletos pa je sada konacno otvroio, proprzio malo sitno seckanog luka i blago ljute madjarske kobaje nalik na chorizo (bilo mi zao da iskoristim pravi chorizo) sunuo paradajz iz kockice, dodao kasicicu ipo te mesavine i proprzio. 

Ispalo je super, realno malo ljuce nego inace ali posto je za mene onda je taman kako treba.

Link to comment

uf, sto je dobro kad dodjes kuci na gotov rucak :-) sin mi spremio lingvine sa komadeskama skarpine, cerija, bluka i kalamatama, zatim supicu od skarpine i na kraju salata sa mesavinom zelenih salata, radica, bebi spanaca, rukole+jabuka iseckana na kockice+celer iseckan na kockice+bobice od pola nara+malo iseckanog oraha i zacinjena mesavinom melase od nara, maslinovim uljem i malo soli....odlicno, sve smazala!

Link to comment

Juče za večeru aimara indijanka napravila simpatičan bućkuriš od laminog mesa sa nekakvim njihovim viršlicama kao za pica hat

258ad660c1f064e2b57ef53c81ebc4d7.jpg

 

Plus onaj njihov čorbuljak

 

3c831d50b7c0c8140872439581e07ac0.jpg

Link to comment

ja imam. to je losa hrana. veoma ukusna, al se posle nje covek oseca lose.

kako se bre čovek oseća loše posle gibanice, pa još sa spanaćem?! :huh:

 

prijela mi se...

 

možda je i napravim...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...