Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

2 hours ago, Ras said:

y4mwUAj3kscpCUTk3tI1FWBJoUjfmtY8d_o00RN4y4mlsaySHpFAS-_QnJsGhNJ3VrtZ8PJNFB8JFawE

y4md24O5zstA5IjA42ExjTC8LApuufRuN-IuMxMJy4mNHiq_Brl6p9_4KkSQGXPw-bzx0b1FzSK3oW4v

 

Čorba od celera i praziluka, salata (krastavac, paradajz, rukola, crveni luk, masline, kapar, slatka i ljuta paprika), musaka od tikvica sa jagnjećim mesom i za dezert jagode u grčkom jogurtu (aromatizovan nanom)

Ja sam se vec navikao na tvoj nedeljni rucak, uopste mi nece biti tesko da svratim :D

  • Haha 2
Link to comment
On 22.5.2023. at 16:21, JakeBlues said:

"Peer pressure" pa kupih i ja :

 

IMG-20230522-155823-2.jpg

 

 

Kakvog je ukusa špargla, na šta podseća? Godinama padam u iskušenje da je probam i nikako da padnem. :D 

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Lancia said:

Ja sam se vec navikao na tvoj nedeljni rucak, uopste mi nece biti tesko da svratim :D

Slobodno se javi kada budeš dolazio u SRB

  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, DejanMilč said:

 

Kakvog je ukusa špargla, na šta podseća? Godinama padam u iskušenje da je probam i nikako da padnem. :D 

kao neki orašasti plodovi

lepo i nežno

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, DejanMilč said:

 

Kakvog je ukusa špargla, na šta podseća? Godinama padam u iskušenje da je probam i nikako da padnem. :D 

 

Recimo kao neka kombinacija graška, boranije (na primer, što se teksture tiče) sa zaista nekim ukusom koji je nalik na orašaste plodove.  Po meni sasvim lepo kao prilog uz glavno jelo, a ne glavno jelo samo po sebi. Ali ukusi su različiti. :)

 

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, DejanMilč said:

 

Kakvog je ukusa špargla, na šta podseća? Godinama padam u iskušenje da je probam i nikako da padnem. :D 

Glavno je da se ne prepaneš od neobičnog mirisa mokraće posle, ako propadaš onoj grupi srećnika koji osećaju produkte razlaganja C4H6O2S2 (asparagus acid).

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...