Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

On 21.6.2022. at 23:24, mraki said:

Prva lubenica ove sezone koja ništa ne valja, ali da se bar malo iskoristi. :piggy::isuse:

 

Uh kako tako kasno. :)

 

Kod mene zena vec izbudalila. Ja polovine maja skoro svaki dan. Nasao sam ovde neke male bez kospa. Iako ne deluju da su nesto specijalno uglavnom budu i slatke i socne.

 

 

Link to comment

Bolognese, carbonara, bolognese, carbonara, bolognese, carbonara, putanesca, pa iznova.

E rešio sam da prekinem niz pa sam spravio paradajz chilli pastu po Gennaru. Doduše ja nisam mesio i sekao testeninu, poslužile su tagliatelle. Sexy klopa. Žena će se obradovati kad joj spremim.

Za sredu planiram all'amatricianu za večerinku.

 

Btw koristio sam bluk bez čenova, negde sam načuo da je slabijeg ukusa a jačeg mirisa. Ja sam ga uzeo zbog sočnije strukture od standardnog pa stavio malo više nego običnog i nemam zamerke za ukus jela.

Standardni jeftini bluk je grozan ovde.

51R9BamxqWL._AC_SX466_.jpg

  • +1 4
Link to comment

Pojelo se:

y4mFswuIu1wMxGgbYvM7CwjOehZrtUlKpWNZrouIy4m301MSjTHcFzdVV1PDW5wKKxtCY5RqWb3sl0Cl

y4mkNcvvEHUHrtDEmEJDMF4MbNpp0J4jGp0FysYMy4muqSPJOFIx_djzn68anpUdnRII242OzqlE3PjA

 

Čorba od spanaća, jagnjeće pečenje (rebra) sa paradjzom, celerom i krompirom, caciki i "sladoled" od avokada (dva avokada, nekoliko listova nane, sok od pola limuna, konzerva kokosovog mleka 0,2L i jedna manja banana, pa sve smiksano u blenderu i zamrznuto juče. Bilo je problema prilikom odmrzavanja, drugi put ću to ranije uraditi).

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...