Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

32 minutes ago, Lancia said:

Sta je to? mlevena tjurka¿

 

Neka biljka, made in Bosna. Koleginica mi nekad naručivala da joj donesem neku kremu od toga, ja sad nađem 16 inkarnacija ovoga i rešim da kupim za imunitet™, ali eto ne znam šta dalje. Probala sam da ga tretiram kao čiju seme, ali se nije naduvalo stojeći u jogurtu tokom noći :dry:

 

@renne dobro je, nisam omašila :D

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Neka biljka, made in Bosna. Koleginica mi nekad naručivala da joj donesem neku kremu od toga, ja sad nađem 16 inkarnacija ovoga i rešim da kupim za imunitet™, ali eto ne znam šta dalje. Probala sam da ga tretiram kao čiju seme, ali se nije naduvalo stojeći u jogurtu tokom noći :dry:

Meni to sad lici na nesto sto je mojoj skvo donela prijateljica iz Novog Pazara, eno ga cuci u ostavi, bas cu da vidim, kad se vratim sa sljake. A imam i Pepsi, sipam malo unutra i voila Sultan Cola :D

  • Haha 2
Link to comment

Znam da se pije na način koji je renne pomenuo i da se posipa po somunima. Postoji i ulje koje se pije i koristi kao začin.

spacer.png

Edited by fikret selimbašić
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, fikret selimbašić said:

Znam da se pije na način koji je renne pomenuo i da se posipa po somunima. Postoji i ulje koje se pije i koristi kao začin.

spacer.png

Uh, sto dobro izgleda. Jel znas ti ili neko drugi recept za somun?

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Uh, sto dobro izgleda. Jel znas ti ili neko drugi recept za somun?


Znam jedno pet recepata ali mi nikad ovakav nije uspio :)

Kažu da je do vatre, jake temperature koju samo vatra može da napravi i do brzog pečenja od četrdesetak sekundi.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, fikret selimbašić said:

Znam jedno pet recepata ali mi nikad ovakav nije uspio :)

Kažu da je do vatre, jake temperature koju samo vatra može da napravi i do brzog pečenja od četrdesetak sekundi.

 

Može u tučanom tiganju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...