Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Vodeci se maksimom sve sto je brzo to je i kuso, dinstao sam odkostene kara batake 50 minuta. Prvo na ulju proprzio dva cena bluka, onda ih izbacio, stavio meso, podlio sa 1/.2 case vode, posolio,pobiberio i dodao malo light soya sosa, cisto da ubije vonj piletine..male karote prelivene limunom i to je to

 

LdtzSsS.jpg

  • +1 6
Link to comment

Sasvim slučajno slobodno veče jednog gaatosa.

Kupio pre neki dan komad šunke, nisam ni skontao da je kuvana. Aj da poslušam instinkt pa da je spremim bez guglanja. Metnuo u pleh na 200C, spremio prebranac u šerpi, presuo ga u pleh, smućkao premaz od lajma i bšećera, premazao šunku, posle 20 minuta zamenio šunku sa prebrancem u rerni. Pošto je bio tanak sloj, izvadio posle 20 minuta, rekoh: GOTOV JE!

Premazao šuunku još jednom, vratio u rernu na 250C 5 minuta i voila.

Potpuna pizdarija. Ostalo malo i kiselog kupusa poljskog.

Btw, želatin iz kese u kojoj je bila šunka je toliko ukusan da sam ga sve vreme tamanio kašikom, par kašika sam i u prebranac stavio.

 

Screenshot_20211110-200016_Gallery.thumb.jpg.a452386db684ad06bde2720e1f62a3bb.jpg

 

Sad sam skontao da sam fotkao iz pogrešnog ugla pa se kožica ne vidi.

  • +1 6
Link to comment

Izivljavate se sa tom hranom :fantom: u skladu sa preporucenim menijem precednika, jel™ sad je nastupilo zlatno doba njega, treba praviti jeftine obroke koji ce drzati sitim udarnike u Ling Longu i ostalim briljantnim radnim lokacijama. Elem, rucak od cca 1,5 evra koji zadovoljava najvise nutri standarde a pritom je i nadasve ukusan. Potaz od poriluka i krompira, potom krupni beli pasulj ukrckan na puno luka, domacih dimljenih kobasica i istoj takvoj slanini. Cvekla, da ne kazem Cikla, jednostavno narendana i zacinjena sa malo mulja i vinskog sirceta, sampion svakog tanjira na koe se pojavi :) plus dva jaja.Posle sam se vec burzoaski opustio uz Grimbergen Blanche :nobles:

VmHCUXE.jpg

 

tF6byfT.jpg

  • +1 8
Link to comment
7 minutes ago, maheem said:

Jedi jeftino, pij skupo!

Cvekla je zakon. Sutra cu da je pečem u rerni.

cveklu obozavam, probaj svezu ovako kako sam je jeo danas, zacini su uslovljeni ukusom : sirce, bluk, biber, kim, klot....

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...