Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Mrzelo me da jedem kuvano™ pa sam zgotovio na brzaka shatro kinesku supu : nudle, sitno seckani kupus i sargarepa,bluk i djumbir, puno shitaka, jedno jaje, malo dark soja sosa i pirincanog vina, koja kap wasabi ulja.. i eto ga ! 

 

 

22 - Copy.jpg

Edited by Haralampije
  • +1 6
Link to comment

Red pirinca, red krompira u raznim varijantama kuvanog, sa mesom "trci, trci pa naletis" bukvalno sa 3 kockice.
E danas neka barena junetina, povelik komad sa tzv pilavom, al zilavoooo, nije moglo da se jede.
Samo da nije ovoliko bljutavo, bez ukusa, a so moze da se nadoknadi raznum zacinina, ali...
Zato je palenta sa sirom vrh, kada je ima za dorucak.
Corbica jednom za veceru bila bas ukusna.
I nije bio grasak, od zelenisa blitva sa krompirom i baremim oslicem.

  • +1 1
Link to comment

I juce mi drugarica posle posla,koja zivi na 5 min od bolnice, donese tople domace sendvice, ajd to, nego hladno cokoladno mleko. I juuu ne znam da li sam se necemu vise obradovala skoro.
Danas vec nemam apetit ic.
Inace donose moji klopu, kao i svima, sa prijema samo stizu gore kese, a zene suskaju po njima celu noc [emoji3] al ne mogu nesto da jedem.
Ti sendvici i cokoladni mleko prosto legli tog trenutka.

Link to comment

@detabodomaca pita? izgleda opasno dobro.

 

kod mene veceras brzinski losos, pirinac, brokoli i salata od cvekle.

 

trudim se da se ponasam. juce se najeo graska s piletinom pa smazao pola panetonea. :isuse: @renneprvi ove godine.

 

druga polovina veceras. al makar je onaj od pola kile.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...