Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Ras said:

Super izgleda ovaj pasulj!

Odlican je kao prilog uz sve: imas u Ideji Podravkin a ima i u Lindi njihov. Malo mulja, bluk + zacinsko bilje bilo koje i nema promasaja

Edited by Haralampije
  • +1 1
Link to comment

 

33 minutes ago, Haralampije said:

Odlican je kao prilog uz sve: imas u Ideji Podravkin a ima i u Lindi njihov. Malo mulja, bluk + zacinsko bilje bilo koje i nema promasaja

Mmmmmislim da je Globus proizvođač, ima u Merkatoru ponekad krupan pasulj u konzervi, tako ko palac, fine nijanse svetlo braon boje. Ima pomalo orašast ukus.

 

Now eating:

20211017_181109.thumb.jpg.7a106144d592b0b33120dc9a6af9d78b.jpg

 

Želja za cveklom me progoni ovih dana pa rekoh ajd da se počastim. Inače me strašno mrzi da kuham kad sam na poslu. Prilog cvekli mrkva, prokelj sa grožđicama i tun. Salata od kupusa koji košta 220rsd/kg a sav je nikakav, tvrd i suv.

Pacerski pokusaj punjenja cluka blukom, hteo sam da ga napunim mixom maslaca i bluka al nisam imao maslaca :smor:

Luk punjen belim lukom. Kako to zvuči moćno. Ako neko ima recept ili ideju nek sad to kaže ili nek ćuti zanavek!

Inače valja se naš kupus u swe sa kamiona, baš mi u ponedeljak reče kolega poreklom makedonac da je bazario i stavio da se kiseli.

  • +1 5
Link to comment
29 minutes ago, maheem said:

 

Želja za cveklom me progoni ovih dana pa rekoh ajd da se počastim.

 

Juče sam potrošio preostali bulgur na tabule, a onda sam gledao ovaj Refikin video

Spremaću, čim ponovo nabavim bulgur.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Ras said:

 

Juče sam potrošio preostali bulgur na tabule, a onda sam gledao ovaj Refikin video

Spremaću, čim ponovo nabavim bulgur.

Sviđa mi se. Deca će jesti pomfrit.

Da mi je žena turkinja tražio bih od nje svako veče da mi u krevetu šapne na uvce nekoliko puta: KISIR

Pa nek je u prevodu infertile.

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...