Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

 
Baš ovu istu plinsku ploču imam. 
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention] da, to su dve ringle, ali spojene u jednu dugačku. Dobio sam dupli komplet, u dva poteza mogu da promenim i pretvorim u regularne ringle. Ali to ne radim, kad mi treba, upalim samo jednu.
 
[mention=2764]dùda[/mention] boca. Ne znam, pazim, kupujem samo atestirane NIS boce (plave) na proverenim mestima ili zovem ove što menjaju. Menjam creva, regulatore i gumice redovno
Jesi to uzeo kod nas ili naručio da ti neko donese?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Jesi to uzeo kod nas ili naručio da ti neko donese?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Uzeo kod nas, direktno od Elektroluxa. Toga nema po radnjama, nego sam naručio i onda čekao oko tri nedelje da uvezu i isporuče. Od EL sam uzeo sve u kuhinji, osim frižidera. 

 

Link to comment

problem s koriscenjem plina u srbiji, osim straha, jeste i cinjenica da nam isporucuju krs plin, nema velike razlike u odnosu na kuvanje na struju, pa se postavlja pitanje cemu onda drkanje. mada je zgodno za kad nestane struje.

Link to comment
1 hour ago, cmrlj said:

isporucuju krs plin

to se isto rešava kad nađeš dobrog dobavljača koji ima poznanstva po točionicama. moj je bio neki profesor matematike, kad mi on donese bocu traje mi dva meseca, dok sam je sam kupovao ako izgura mesec da se šutam u dupe.

Link to comment
13 minutes ago, aram said:

to se isto rešava kad nađeš dobrog dobavljača koji ima poznanstva po točionicama. moj je bio neki profesor matematike, kad mi on donese bocu traje mi dva meseca, dok sam je sam kupovao ako izgura mesec da se šutam u dupe.

koliko ti kuvas? meni traje 6 meseci :D nije problem u trajanju, nego u kalorijama (je l to bese mera?). beskonacno dugo treba voda da provri, nije tako kad kuvam u inostranstvu. 

 

edit. mada kad razmislim, trajanje jeste mera kvaliteta, kad je kvalitetniji, brze se skuva, da mi dostavljaju pristojan boca bi mi trajala godinu dana :D

Edited by cmrlj
  • +1 1
Link to comment
problem s koriscenjem plina u srbiji, osim straha, jeste i cinjenica da nam isporucuju krs plin, nema velike razlike u odnosu na kuvanje na struju, pa se postavlja pitanje cemu onda drkanje. mada je zgodno za kad nestane struje.
Kuvanje na plinu ima i druge prednosti, kontrola vremena grejanja, plus ja imam "dobavljača" po trajanju boce vidim da je to taj kvalitet[emoji769] i onda sam upucao snagu.
Neuporedivo u plusu u odnosu na elektriku.
Kada bih sad menjao kuhinju verovatno bi izbacio radnu ploču sa strujom stavio na gas i uzeo jednu onu ringlu električnu za nedaj bože..
Kada bih


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...