Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

@aramskinuto. fala. al vidim ja da cu morati da pojurim knjigu. :D

 

jebote, sad listam (i cvilim), ceo babin i mamin kulinarski zivot je ovde. i samim tim dobar deo mog.

 

Edited by adam
  • +1 2
Link to comment

Nema korijandera ni-gde! [emoji852]
Ni u dva bolja Maksija, ni u Metrou, ni na pijaci, e do Merkatora stvarno nisam migla da putujem [emoji19]... pihh

To se treba snabdeti kada se pojavi, pa zamrznuti.

Link to comment
3 hours ago, banatjanin said:

received_977277243079991.thumb.jpeg.9fc6a11cce48eaebd314ca74fe5fc7c7.jpeg

 

Više da pohvalim novu tučanu ploču, iz Gasixa. Savršena je. Brunirao sam je jutros u rerni, ne lepi, drži temperaturu i ravnomerno raspoređuje. 

Riba ispala perfektno, kako jedino i može sa gradela. 

Za pojam o veličini ploče, svaki lubin je po 800gr. Dugačka 43cm, široka 22. Platio 3180 rsd, dostava za dan. 

 

Ispod ploče je jedna duguljasta plinska ringla, namenski sam zbog toga kupio taj šporet. 

 

Sutra kotleti! 

fantazija

Banaćanine, ti taj plinski šporet teraš na zemni gas ili imaš bocu ?

 

to me nešto zanima, jer moj muž ima baš neku fobiju od boce, a u bg po stanovima zemnoga gasa nema 

Link to comment

Super je boca, samo ako imaš mesta gde da je staviš. I preporučujem ove likove što donose, oni i instaliraju i provere i sve, bolje nego da se sami zajebavate.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

sad guglala, koja je ovo super stvarčica

https://www.electrolux.rs/kitchen/cooking/hobs/gas-hob/egh6349box/

 

37 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uuuuu super sad to jurim znaci...Jos jedna od milion stvari koje cu zeletia nikad imati....

@banatjanin Jel ja to dobro vidim da ima 4 regulatora tako da ova dugacka moze na dva dela?

 

Baš ovu istu plinsku ploču imam. 

 

@Frank Pembleton da, to su dve ringle, ali spojene u jednu dugačku. Dobio sam dupli komplet, u dva poteza mogu da promenim i pretvorim u regularne ringle. Ali to ne radim, kad mi treba, upalim samo jednu.

 

@dùda boca. Ne znam, pazim, kupujem samo atestirane NIS boce (plave) na proverenim mestima ili zovem ove što menjaju. Menjam creva, regulatore i gumice redovno

Edited by banatjanin
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...