Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

4 hours ago, maheem said:

To!

Mislim redovan je u azijatskoj kujni al nisam nesto obracao paznju ili ga nikad nisam dobio van mixa.

Vecera: pohovano pileće nebelo, riža, raštan il već neki rođak mu, goveđi repovi u saftu za kraj kao dezert pored grožđa.

takvu veceru nema ni precednik, svaka cast!

Link to comment
11 hours ago, Haralampije said:

takvu veceru nema ni precednik, svaka cast!

Pa i osećam se ko haški zatvorenik - nema mrdanja iz kabine. 3 cigarete dnevno. Mislim da sam zbog toga popio 10.5 litara vode za 48h. Al bar je hrana dobra :)

 

Dorucak: shrimps, slanina, kajgana, jaje na oko, kroasan.

 

Link to comment

jbt, ali mi udarate kiselo. čitam topike ovde kao nikad i slinim jer nemam kuhinju, već više od mesec dana. preselili smo se, majstori nisu završili, kuhinjski aparati kasnili debelo, a kad je konačno sve stiglo, ja fasovao koronu. i sve to vreme podgrevamo u mikrotalasnoj, jedemo iz kartonskih tanjira, ono malo sudova peremo u kupatilu, dovijamo se sa dostavom i suvim glupostima... a ja kao pravi mazohista samo čitam forum, gledam andrewa zimmerna i tiho patim... jedino smršao nisam :dry:

  • +1 2
Link to comment
jbt, ali mi udarate kiselo. čitam topike ovde kao nikad i slinim jer nemam kuhinju, već više od mesec dana. preselili smo se, majstori nisu završili, kuhinjski aparati kasnili debelo, a kad je konačno sve stiglo, ja fasovao koronu. i sve to vreme podgrevamo u mikrotalasnoj, jedemo iz kartonskih tanjira, ono malo sudova peremo u kupatilu, dovijamo se sa dostavom i suvim glupostima... a ja kao pravi mazohista samo čitam forum, gledam andrewa zimmerna i tiho patim... jedino smršao nisam :dry:
Preselio si se? Otišao sa NBG?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Preselio si se? Otišao sa NBG?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

neee, sad sam ti još bliže, za jedno 300 metara :)  i gledam u Savu.  ja sa NBG mogu da idem samo severnije, negde u ravnicu kraj reke, ali to kad se približi penzija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...