Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

19 hours ago, banatjanin said:

izvini, moram nešto da pitam. nisam maliciozan, samo radoznao :)

 

jesi li ti bodibilder ili sličan tip sportiste?

 

Vezbam svakog dana i vodim racuna o ishrani, nisam kao Dwayne "The Rock" Johnson, ali jesam kao njegov kolega iz Baywatch filma Zac Efron :D

 

16 hours ago, adam said:

u ova slanina brutalno izgleda! sad bih bas to jeo. :cry:

 

a ja ne bih nista da pitam nego da primetim da ovo sto si stavio na sto ne izgleda kao obrok (now eating) nego vise kao da pokazujes sta si sve pazario u lokalnoj radnji. doduse, ako ima svrhu (bodibilding) onda ima i smisla.

 

U tom trenutku jesam jeo tunjevinu, Ella sir, slanu plazmu i malo slanine, a nakon toga sljive i pomorandze :)

Link to comment

Ratatuj, mogao bih da kažem. Kocke patlidžana i tikvica, krupno sečene paprike, crni luk, paradajz i malo belog luka. Obilno začinjeno majčinom dušicom. Započeo na tiganju, pa odložio u rernu da se zapeče.

Ispržio pileće ražnjiće. File sam izrezao još sinoć, zalio uljem, začinio solju, biberom, paprikom, sumakom, dodao malo belog luka i nacedio limun.

Pojeo uz odličan beli sir.

Dok sam spremao hranu, gotovo da sam drhtao od gladi i hteo da napadanem gladiole.

Nakon jela - pesma: you say you like the wind blowing through your hair... :whistle:

Još jedan tuš, kafa, pa da pozovem mamu da ćaskamo.

Edited by Ras
Link to comment
10 hours ago, Haralampije said:

Projice sa fetom i jogurt za gablec

eDFlCVY.jpg

 

gYmRdxE.jpg

u proju  je super staviti malo seckanog/gnječenog bluka. probaj ako nisi

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

pala danas opet piza s dinstanim šampinjonima. Osamsto grama šampinjona izdinstano normalno s malo praziluka pa stavljeno na pizzu preko sira. I dodao sam nekoliko komada dimljenih papalina i par kolutova crvenog cluka. Super je. Dimljene papaline taman daju malo svog ukusa kao začin. 

 

cgftxcH.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...