Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

6 minutes ago, Haralampije said:

Jesi probao da ih punis mesavinom dinstanih krakova,slanine,cluka,persuna? Pa zapeces u vatrostalnoj na bluku i vinu? Ja take volim.Mada ...volim ih kako god 

Sve isto, plus blanširani badem na listiće, pa ga na kraju pospem i ozgo sa dodatkom karameliziranog cluka

Link to comment
Jesi probao da ih punis mesavinom dinstanih krakova,slanine,cluka,persuna? Pa zapeces u vatrostalnoj na bluku i vinu? Ja take volim.Mada ...volim ih kako god 
Mmm ovo je delicious
Link to comment

Pasta sa lisičarkama, baš sam je izvanredno zgotovio. Štapići dimljene mesnate slanine otopljeni na maslinovom ulju, propženi listići bluka, pa sve deglazirano belim vinom. Onda lisičarke dok se tečnost nije ukuvala, pa veza peršuna i kockica putera. Penne skuvane al dente, sve dobro posuto parmezanom i zaprašeno tucanim biberom. 

 

received_845233252630509.thumb.jpeg.1f401a05510566ab829ddad55bd0aeff.jpeg

  • +1 7
Link to comment
4 hours ago, aram said:

najbolji recept, samo mi ovo ne ide... tj. ide, ali mnogo bi bolje bilo da si sam zamesio taglioline s jajima :)

 

Brt, sve znam, ali radni dan, i ovih pola sata što sam potrošio kuvajući je mnogo

  • +1 1
Link to comment
Pasta sa lisičarkama, baš sam je izvanredno zgotovio. Štapići dimljene mesnate slanine otopljeni na maslinovom ulju, propženi listići bluka, pa sve deglazirano belim vinom. Onda lisičarke dok se tečnost nije ukuvala, pa veza peršuna i kockica putera. Penne skuvane al dente, sve dobro posuto parmezanom i zaprašeno tucanim biberom. 
 
received_845233252630509.thumb.jpeg.1f401a05510566ab829ddad55bd0aeff.jpeg
Jedan od omiljenijih pasti. Mada nisam sa penama pravila, vec sa skoljkicama. Moracu pene.
Ma savrsen ukus.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...