Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

kuskus začinjen smesom za tažin, mešavinom bibera, blukom i kuminom, sa iscepkanim ostacima jučerašnje jareće butkice iz Durmitora. preliveno istarskim muljem.ne smem kuskus, al volem :piggy:gasim salatom od kineskog kupusa.

Link to comment

stek od lososa na pari al dente (ziv u sredini) (btw 1199 din ove nedelje u IDEI)na njemu: svez djumbir, nar, soja sos, susam, susamovo uljeispod njega: sveze socivo natopljeno nekoliko sati u vodi (nekuvano), klice fenugrika (IDEA, 170 din kutijica), malo tahine

Link to comment
stek od lososa na pari al dente (ziv u sredini) (btw 1199 din ove nedelje u IDEI)na njemu: svez djumbir, nar, soja sos, susam, susamovo uljeispod njega: sveze socivo natopljeno nekoliko sati u vodi (nekuvano), klice fenugrika (IDEA, 170 din kutijica), malo tahine
koliko dugo ga kuvas na pari da ti bude ziv u sredi? meni se nekako uvek brzo skuva. da li mu je oblik kao snicla (pljosnat) ili je vise kvadratast po poprecnom preseku?
Link to comment

provalila me cmrlj. ono sto ne moram, trenutno ne kuham i jedem presno:)moz se svasta tako jesti, leblebijama treba cela noc da se natope pa ih onda malo provuces kroz blender da se usitnesocivu treba dosta manje, recimo 2 sata maxmoram iskoristiti trenutak dok me drzi da sto manje palim sporet.@paculladeblji komadi fileta su dobri ako hoces da ostane raw. znaci ne od repa nego ka glavi.u minutima, ne znam, recimo po 3 sa svake strane. na primer. odokativno, malo nozem prodzaras da vidis dokle je stiglo. u principu se vidi ako preseces po onoj uzduznoj liniji gde ide kicmena kost kod ribe, ja tako podelim za zenu i mene i odmah vidim koliko je ostalo sirovo unutra - a nikad se nisam zeznuo da prekuvam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...