Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

50 minutes ago, Tvrdica said:

 

Боље да си сео у неки превоз до Бајлонија, тамо имаш баш велики Аман заман.

 

 

 

Aha!

 

Ti i Renne ste deo zavere da me pošaljete negde daleko, u nepoznato, da me tamo otmu i prodaju Ancient Aliensima zbog žučne kese. :ohmy:

 

I taj majonez ste izmislili.

 

E, neće vam uspeti. ne dam se ja. Junačno spremam odstupnicu.

 

Nego, je l' ima u Amanu Amfisa sušeni paradajz? :rolleyes:

Link to comment

Ma, opuštenacija :) 

 

Spremio sam istraživačku delegaciju, ovi moji matorci postaju sve dokoniji i dosadni, skoro kao ja. 

pa nek istražuju radnje, daću im spiskove, bolje to nego da gledaju teveliziju.

Link to comment
49 minutes ago, Bujodrag said:

 

 

Aha!

 

Ti i Renne ste deo zavere da me pošaljete negde daleko, u nepoznato, da me tamo otmu i prodaju Ancient Aliensima zbog žučne kese. :ohmy:

 

I taj majonez ste izmislili.

 

E, neće vam uspeti. ne dam se ja. Junačno spremam odstupnicu.

 

Nego, je l' ima u Amanu Amfisa sušeni paradajz? :rolleyes:

 

Не зна се ко је гори ид нас двоје.:laugh:

Рене сад озмислио неко црно пиво па ћеш по њега морати чак у Сарајево.:lolol:

Што се Амфисиног парадајиза тиче њега сам виђала у Гомексу код земунске пијаце.Није ти  далеко а ту је и Русмир да предахнеш.

 

 

Link to comment

Ima raznih ali su preskopi, taj Amfisa je imao prihvatljiv kvalitet i cenu.

Drugarica je pravila, ima veliku terasu. Ne znam da li je sama sušila paradajz ili kupovala već osušeni pa ga onda marinirala u ulju i začinima. super je bilo.

 

A mi smo se zarazili kad smo pre desetak godina svirali u Sloveniji. I bili u Novom Mestu kod nekih drugara i njihovi roditelji su sami spremali sušeni paradajz i to je bilo fenomenalno, jedna od boljih stvari koje sam jeo. Ni jedan kupovni se nije približio tom ukusu.

No, prost sam čovek, daj šta daš :D 

Link to comment

Ta Amfisa izgleda propala ili se povukla s našeg tržišta. Imali su razne teglice koječega, prihvatljivog kvaliteta i cene, krastavčiće, cvekle i tako to, i razne sosiće. Sad ih nema nigde, čini mi se.

Link to comment
Ta Amfisa izgleda propala ili se povukla s našeg tržišta. Imali su razne teglice koječega, prihvatljivog kvaliteta i cene, krastavčiće, cvekle i tako to, i razne sosiće. Sad ih nema nigde, čini mi se.
Ma tako samo nesto nestane sa trzista na deseteine i desetine puta se to desilo -.-
Muljaju uvoznici, nesposobni ...ko ce ga znati sta rade.

Taljatele karbonara
Udavih se [emoji39]82d4483c65f520f7cc1f46e033d92f8b.jpg
Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

Ta Amfisa izgleda propala ili se povukla s našeg tržišta. Imali su razne teglice koječega, prihvatljivog kvaliteta i cene, krastavčiće, cvekle i tako to, i razne sosiće. Sad ih nema nigde, čini mi se.

ima ponesto u metrovu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...