Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

18 hours ago, nisam ja said:

Elem. Za draženku odgovor. 

Bilo pizdarija, s jajima sa slaninom nemoš omašiti. Turio na tost puter, majonez, marmajt ili humus. Sve radi. 

Sad se rokno nekom pitom sa sirom. Mogla je bit slanija al ono... :piggy:

 

to samo na forumu smes da naprise da si jeo slaninu s humusom. u predelima humusa zavrsio bi u humusu, pod uslovom da dobijes halal obradu il koser naljepnicu :D 

 

nabasala sam juce u bespucima interneta da je argeta pocela da pakuje humus. lepe teglice. 

 

 

13 hours ago, Tvrdica said:

Сочиво са бундевом је лоша комбинација, јер је бундева слаткаста.

Треба нешто кисело па да ваља.Краствци или купус, а није лош ни помидор.

 

 

pravo da ti kazem, nista tu nije valjalao. jela sam pecenu bundevu u kombinaciji pomorandza, rukola, orah, i ni to necu ponavljati. nista se od bundeve nije osetilo. nista, nastavicu da jedem samo nju bez icega, zasto komplikovati. inace, hvala, mraki, sto si mi otkrio pecenu bundevu :)

 

 

Link to comment
6 minutes ago, ivy said:

ovaj aram stalno jede nesto sto mi ne znamo sta je a nece da objasni

objašnjavo bre onoliko. ukratko - krompir sa mnooogo sira (trebalo bi reblochon, ali bilo koji tipa kamamber radi poso), slaninicom i karameliziranim lukom zapečen u rerni. a ti beše ne jedeš krompir? moglo bi to i sa batatom siguran sam, a ja planiram i da probam sa čičokom.

Link to comment
2 hours ago, darling said:

 

to samo na forumu smes da naprise da si jeo slaninu s humusom. u predelima humusa zavrsio bi u humusu, pod uslovom da dobijes halal obradu il koser naljepnicu :D 

 

nabasala sam juce u bespucima interneta da je argeta pocela da pakuje humus. lepe teglice. 

 

 

Nisam ja kriv što su oni uskogrudi :happy:

 

Ja mislim da sam nekad u fridžu imao Humus u onim pašteta ambalažama. Ostalo neotvoreno. Dal ribela il tako nešto neadekvatno :rolf:

Link to comment

Ja za doručak tunu iz konzerve sa majonezom, lukom i ostalim sitnicama. 

 

Otvorio 2 konzerve. 

1 lidl neka češka-poljska-slovačka, a druga premia. 

 

Ovo u premijinoj konzervi je ličilo na nešto što je moglo biti sastrugano sa cipele. Lidlara skroz privlačna. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...