Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

15 hours ago, cmrlj said:

eksperiment, tikvice praziluk slozenac. nije lose, ima viska tecnosti,sledeci put ili vise mrvica ili jedan red kora za lazanje, mozda tikvice u brasno il tako nesto, ali ukus je caroban pa ce se eksperiment nastaviti.

  Hide contents

314tumf.jpg

24e3jtv.jpg

imtgdz.jpg

2ic7k35.jpg

a9sg9x.jpg

 

vdmwli.jpg

 

Šta je ovo sa prazilukom, bešamel, ili nešto drugo?

Inače, odlično!

Link to comment
5 hours ago, Ras said:

 

Šta je ovo sa prazilukom, bešamel, ili nešto drugo?

Inače, odlično!

ukajmaceni sir s mlekom, stapnim mikserom zdrobila u sos. praziluk pblago proprzen na puteru. da je bio besamel ne bi bilo viska vode, al bi bilo teze. ali ukusno:)

Link to comment
On 12.8.2018. at 17:07, cmrlj said:

eksperiment, tikvice praziluk slozenac. nije lose, ima viska tecnosti,sledeci put ili vise mrvica ili jedan red kora za lazanje, mozda tikvice u brasno il tako nesto, ali ukus je caroban pa ce se eksperiment nastaviti.

  Reveal hidden contents

314tumf.jpg

24e3jtv.jpg

imtgdz.jpg

2ic7k35.jpg

a9sg9x.jpg

 

vdmwli.jpg

 

Identična posuda, isti problem. Proklete tikvice puštaju vodu. Sad ću da probam da ih iseckam, posolim i sačekam da puste vodu.

Link to comment

khm, nece uspeti, zaboravila da napisem da su pustile vodu uprkos tome. jedna sloj neskuvanih lazanja resava problem. ili iscedjene tikvice u brasno. cenim, jos ne znam. nego, je l ukusno? i koliko je dugo bilo u rerni, moje cetrdesetak koliko se secam.

Edited by cmrlj
Link to comment

Ukusno, naravno. Ja nemam klasičnu rernu, imam onu turbo rernu, tamo je pola sata. Probaću i ja sa brašnom.

 

Staviću i paprike, paradajz i uopšte kog god povrća da se dohvatim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...