Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja sam tim host, kajmak iz juniorske lige, maksimalno omladinac. za starije nemam interesovanje. kajmak kuguarka :D

 

dal je iko pravio kajmak od ovcijeg il kozjeg mleka? ko zna na sta bi to izaslo?! ima li smisla? 

 

Link to comment

ja pazarila kod nas na pijaci koziji... bio odlican, mlad, bas mlad i gotovo isti kao kravlji (ja uopste ne osecam neku razliku u mirisu kozijeg i kravljeg jogurta, kiselog mleka, mladog sira... za razliku od ovcijih proizvoda koji zaista drugacije mirisu). a ovciji kajmak nisam jela :D

Link to comment
On 19.4.2018. at 15:08, katamaran said:

Moram jos jedan i necu vise :)

 

  Hide contents

 

Ne znam sta bi moglo da pomogne ovome da bude jestivo. Mada stvarno kazu da ga ili obozavas ili prezires.

 

edit: Koliko se secam ovo je neki ostatak kod porizvodnje piva. I onda se neko dosetio da kaze da je steta da se baci...

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1207774/Love-hate--just-dont-dare-spread-Marmites-dark-secret.html

 

Tost hleb, puter, vrlo malo vegemite za pocetak (samo vrh noza), snita kackavanja, moze kiseli krastavac ili svezi, da osvezi, casa jogurta. 

 

Probaj. 

 

Link to comment

:)

ko da si ga nasao. divan si. hvala.

 

mislim da ga ima samo u norveskoj. traziti brunost u danskoj je, skoro ko da si po kajmak krenuo u bosnu: nema ;)

 

hvala, mahime. 

 

 

Edited by darling
Link to comment

a oko lososa mi moras malo pomoci jer ima svakakvih sumnjivih.
nego, super su mi ovi skandinavci kako se trpaju međusobno. kolega svaki dan baci neki pljuc po šveđanima. kad ga budem pitao za norveške prehrambene proizvode bar znam šta me čeka

Link to comment

losos uzmi bilo koji, svaki koji sam jela bio je odlican, tanko secen, cvrst, bez govnastih zalogaja. simon bi sigurno insistiro na divljem lososu, al mi bivsi jugosloveni nismo iz tog platnog razreda. za moje standarde i ikein losos je bogovski. 

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...