Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja na jaku uplatu imao X2 na WH i 0-2 Mancester, iako sam celo vece planirao da stavim Midlzbro. U poslednjem momentu promenim na Luju :mellow: Kako, zasto, ko ce znati. Sad cu morati da se cupam nocas na basketu i tenisu, nevolja je sto basket ide pre tenisa, pa me strah da secesionisticki kaziprst ne izvede opet sabotazu sa vecom materijalnom stetom.

Link to comment

sta cemo sa NBA? dajte neke predloge (189, tebi se obracam :D)

 

ja sam za sitno ispostovao osecaj na Georgea+ i Howarda-. Odigracu i neki singl, zasad sam najblizi Mavs-Cavs 199,5+ po kvoti 1,99.

Necu da forsiram veceras kad sam vec dobro prosao na PL. Cuvam se za sutra vece.

Link to comment

Ma i ja sam imao X2&2+ na West Hamu ali na pogresnom tiketu.

 

Na ovom sam igrao X (Morecambe - Exeter je 1:1):

 

 

 

vFCucQD.png

 

 

Plus na dva tiketa sa po dve utakmice GG GG pogodio po jednu, a zbog odlaganja u nizim ligama gde sam imao jos par odigranih nisam uspeo lepo da iskombinujem i odigram jos neki sistem (igram 2/4 i 4/4) kako treba. Notingem - Birmingem doslo IGG al ne dadose dusmani u drugom nista. Uzeh samo nesto sitno na sistemskom sa odlozenom utakmicom.

 

 

 

 

sxLIoyo.png

 

Or7IYEl.png

 

 

 

 

Itd, itd...Ima toga jos... :D

 

Jedno je sigurno: Gotovi su nocas! Vadjenje na NHL!  :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

knight je out* tako da bih tu probao warrena 12.5. marcus je isto q pa je mozda pametno probati i na ilyasovu.

 

mavs - cavs over 198.5 mi je prvi pick. mada kako vidim da svi to igraju garant nece doci. primamljivo mi je jos i minny - okc over 209.5

 

lou williams over 16.5, bryant i russell su q. onda ne bi me iznenadilo da pau napuni monroea (16.5). i jos over na drummonda 17.5 protiv spursa. ne bi me cudilo da ga pop hakuje i da baci jedno 25 slobodnih....nestu cu verovatno od ovih izabrati. sacekacu jos sa vestima

Edited by 189-
Link to comment

Nisi trebao St. Louis. Imaju 7 povredjenih igraca i to vecinom bitnih. Defanzivci Bouwmeester i Gunnarsson su aut, tako da ce biti tumbanja u defanzivnim parovima. Usledili su pozivi igracima iz filijale, a to obicno ne sluti na dobro. Jesu u napadu dosta bolji od Devilsa, no pitanje je kakva ce odbrana biti.

Link to comment

tj warren over 12.5

dallas - cleveland over 198.5

 

ovo sam uplatio. imam los predosecaj za ovaj dallas tho

 

0/2

 

warren 10 poena iz 14 suteva. minutaza i sutevi su bili tu, samo sto nije pogadjao. steta. ovaj drugi mec mi je sve nekako sumnjiv. lebron nije forsirao, jr jedva sutirao za tri (za njegove standarde). doduse love i irving su se ispromasivali dobrano...nebitno, morao sam probati.

 

7-3 skor.

 

 

no dosao je ovo kasnije

 

0f10c97676.png

Link to comment

U Socceru kazu da je sistem 2/3 sa pogodjenom jednom utakmicom i jednom odlozenom gubitni (pominju mi nekakvu kvotu 28 ispod koje je tiket gubitni, tralalalaa... :isuse:  :D ). Ja im kazem da imam jednu dobitnu kombinaciju sa kvotom 11.50 x 1.00, da je utakmica odlozena, ali avaj. U kompjuteru nema nicega na tiketu

 

Sad gledam pravila, verovatno je po sredi

 

У случају одлагања догађаја и његовог неодигравања до истека следећег календарског дана, за све врсте игара рачунаће се квота 1.00.

 

pa kompjuter jos nije registrovao dogadjaj sa kvotom 1.00, a ovo dvoje u kladionici ne poznaju pravila. Prosli put su mi na dva tiketa bile odlozene sve utakmice i cini mi se da sam odmah sutradan "naplatio" ulog (ali mozda je bilo ponedeljak na utorak, pa su odmah registrovali posto je pocelo novo kolo), pa zato i odoh sad da zamenim loz odigram novi tiket  "za sve pare" ne gledajuci pravila.  

Ali, ko zna, mozda i sutra u kompjuteru ne bude nicega. Ili Stalybridge i Harrogate danas odigraju utakmicu i bude GG GG, pa sutra bude ova sica x 12.50.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...