Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pa zato i mislim da im je primarna motivacija bila da legalno uzmu deo nelegalno zaradjenih para - znamo da vlasnici kladionica uglavnom bas i nisu uzorni gradjani, a novac peru bilo kroz gubitke ili dobitke, isti djavo. Ne znam koji bi bio drugi smisao, jer u teoriji, naravno, mozes da razlozis uplatu na vise manjih tiketa. Mislim, idiotski je sa koje god strane da se posmatra. Jedino sto ce radnici da najebu kad se teret idiotluka bude prebacio na njihove prste i zivce.

 

Ne znam kako se ovo Gliju uklapa u planove, svaki drugi dobitni tiket bi mu bio oporezovan :D

Link to comment

Ma smanjio sam ja, resetovao uloge na 1000-2000din :D Gruvam 50e i jace uglavnom kad sam u losoj seriji pa pizdim i cupam se, pa kad vratim lovu onda opet sitnije :D Uglavnom, pravim pare na kvotama 3 i jacim i sa jacim ulozima, a uglavnom pusim kad igram to kao na sitnije i na manje kvote, tu se obicno raspadam.

Link to comment

Na 3 mesta mi fali po gol (razlicite utakmice) i nista da dodje. :mad:

Plus sam kaznjen sto nisam verovao u West Ham. To opravdano!  :D

:(

 

meni je dzinks uspeo- West Ham dobio. I jos sam kad sam branio tiket uplatio da ce pasti i cetvrti gol na mecu, a kasnije za 100 dinara odigrao da Njuka daje gol po kvoti 7.

Odlicno vece za mene. Da je Palace dao jedan bilo bi savrseno ali i ovako sam prezadovoljan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...