Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ala sam se nauletao na Cedevitu, zlo :D Dva puta po hiljadu na keca po 2.2 i 3.6, a onda krenuo posle da vijam hendikepe po 2000, na 19.5 i 25.5 i na kraju na poluvremenu na 27.5 :D Mislio sam da cu sve izginuti ali evo vratili se na 19, mozda jos zavrsim nekim cudom i u plusu  :o A opet, sve je moguce do kraja, ne bi me cudilo da opet odu na 30 razlike.

Link to comment

granica na skokove kod Babica je 5,5. Visoko mi je ova granica za krilo- odigracu minus. kvota 1,95 :o

U proseku ima 4 skoka po mecu, vise od 5,5 skokova je imao 4/18 puta.

 

Stvarno mi nije jasno otkud ovolika granica.

proslo je ovo. Imao je 2 skoka, oba u zadnjoj cetvrtini

Link to comment

Jel postoje negde vesti o eventualnim izostancima na mecu MZT - Sutjeska? Zakuvao bih dvojku na to, nekako mislim da je momentum na strani Niksicana, trgli su se malo a MZT je vec umeo da razocara protiv losih na svom terenu, recimo protiv Zadra onaj raspad... Ovi doveli crnca pleja i Vardu, vidjen je pomak u proteklih par kola, ima tu potencijala za dramatican mec a onda je sve moguce.

Link to comment

Kao pizda 20e na Sutjesku, 1400din pre pocetka po 3.78 i 1000 po 4.50 uzivo. Nisam znao nista o nekim eventualnim povredama pa kao da ne srljam, a zato na Kineze redovno peglam jace :D Kreten, ali ajde.. ima se za kikiriki i za nocno kuvanje, mozda prodje jos nesto.

Link to comment

Ni Meridian ni planetwin365 nemaju live NFL :mad: A hteo da odigram na poluvremenu na Wasington :( edit: I eto, odmah okrenuse. E jebem vam mater i jednima i drugima  :fur:

Edited by Timmy
Link to comment

Gli može li Svitolina da iznenadi Kerber.Ja sam tu odigrao da ce se igrati 3 seta

 

 

Igrao sam samo h2+4.5 na nju, Kerber je generalno bolja igracica ali je umornija ipak pa je sve moguce. Brejkuju se mnogo u prvom setu, nisam pametan. Prosao mi je i singl na Memfis, i to tri puta igrao po 10e (pre meca po 2.30, posle na 3 uzivo, i na kraju prve po 5.8 kad su gubili 18 razlike) pa se posle branio za 30 na 2.75 kad su poveli 2 razlike pred kraj, tako da cu odigrao samo 3 tenisa sad za 500din i bezim da spavam :D

 

Klizan 1.60

Busard 2.02

Suarez Navaro 1.55

 

Imam jos dva tako sitna tiketa sa mnogo parova koji su mi prosli ili idu ali sam na oba ubacio Hjuston protiv Indijane a to je realno bila mina, jbg.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...