Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

CSKA - Real, duel dve ekipe koje nisu u formi i oni daju 1.2x - 4.36, pa jebem mu majku. Razumem i povrede kod Reala i cinjenicu da CSKA u ovakvoj grupi ne sme otvoriti sa skorom 0-2 ali mnogo je, mora se probati pa recimo dve tisuce pa probati da se zastiti u toku meca ako bude sanse, a verujem da hoce.

Link to comment

NHL 0/2, NBA 2/2, prodje prateci NHL tiket, te jedan sistem sa NHL strelcima(2 pogotka). NHL ne dolazi bas logicno. Dallas i Arizona nisu bili ni blizu 5+ overa. Da jedan par padne i mogu razumeti, oba su vec neverovatna stvar. Zato je na propratnom tiketu sve doslo taman kako treba, cisto da bi se vise nervirao zbog odabira. NBA je ponovo "ispostovao". Atlanta je rutinski prosla; Houston par poena preko granice. Tja, ponovo sam ocekivao prolaz kombo tiketa, na kraju polovican ucinak, uz par ovih pratecih stvari.

 

 

Fudbal

 

PSG-Bastia 3+

Exeter-Liverpool P/K2

 

Kvota 1.99.

PSG je izrazit favorit veceras, te probah 3+(a i sire). Fiks izbegavam, no ovi kup mecevi bas i nisu za golove, pa probah Liverpool poluvreme ili kraj.

 

 

NHL

 

Edmonton-Tampa 5+

 

Kvota 1.55.

Losa NHL nedelja i dalje traje. Odigrah najverovatniji plus za danas. Edmonton sve bolji u ofanzivi, dok odbrana i dalje nije na nivou.

 

Prateci tiket, Carolina 5+, Chicago w1. kvota 2.10.

 

Strelci, P. Kane, Stamkos, Tarasenko i Saad, Forsberg, Perry. Dva sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

LA Lakers-Oklahoma >203.5

 

New Orleans-Indiana H2(+0.5)

 

Minnesota-Cleveland H2(-7.5)

Portland-Golden State H2(-6.5)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 2.72.

Oklahoma retko probija hendikep(dva puta na poslednjih 7 meceva), te odigrah over, posto je dodatna granica dosta niska. Indiana igra promenljivo, no New Orleans im je stara musterija, te odigrah 2 ovde. Cleveland igra protiv "pogubljene" Minnesote; kompletan Golden State, tu ne treba previse objasnjenja.

Link to comment

Vi koji igrate na LFC imajteu vidu da smo osakaceni povredama, i da ce Klopp odmarati nekoliko igraca. Ovo sto ce veceras da izadje na teren nije ni treci tim LFC-a

Link to comment

Jebem ti Mocart i njihovo usrano lajv kladjenje gde bez ikakvog rezona blokiraju utakmicu ili uklone igru. Prvo sam sinoc jedva odbranio Poljake, jer blokirase ljudi sve igre sredinom treceg (!) seta, sva sreca da su uspeli da osvoje cetvrti set, a sad cekam Dalas over 200, i posto su govna kakva jesu, odlucim da ga branim negde na cetiri minuta pre kraja, kad ono - nema vise poena. Kao da je ostalo 40 sekundi, a ne jebena cetiri minuta. Na sve to, Felton je odlucio da vezba klac suteve, a duh Deandrea Dzordana usao u igrace Milvokija, pa su promasili pet-sest uzastopnih bacanja, jebem ti NBA utakmicu u kojoj oba tima pucaju bacanja po 60%. Ne znam ni koji moj vise stavljam ovaj Dalas, treci put me obaraju u poslednjih nedelju dana, dabogda u plejof ne usli i otisli u penziju svi odreda, na celu s onim koji ne moze da prebaci 35% danima

Link to comment

To blokiranje rade sve kladionice i da, jako je odvratno. Doduse, ja sam sinoc cekao Unikahu dvojku po kvoti 4 za 8000, usao 2000, i ladno mi dali ovi moji kvotu 2.55 na keca nekih 40ak sekundi pre kraja kad je bilo 64:66. Posto su Spanci svetski usrali sa dva promasena bacanja i kasnije ocekivano pukli, zaradio sam cak 1100 din a i nisam puko svoje 2000, sto je jos bitnije.

 

Najgori primeri blokiranja su mi u tenisu kad cekam recimo manje ili vise gemova, a moj igrac ima recimo brejk loptu pa treba da bude dobra kontra kvota. Obicno tad bude sklonjeno a na djusu moze da se igra, mada ima jos 100 glupih situacija.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Cash, zbrisao sam iz Bg, pa ni ne gledam ponudu. Kad igra Psg, nisu mi među omiljenim. Em ne daju koliko treba em su kvote minimalne

 

Edit: juče bilo, ni ne gledam datume :) Sise, dva brza gola pa stali. Zato ih ni ne igram. A kladionice ih konstantno precenjuju.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...