Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja singlirao Nikse iz zajebancije po 4.05 i dobro se drze za sad, a imam i 2 tiketa gde sam svasta nabacao. Mislim da su singlirati Memfis tj opet odigrati protiv Oklahome ako Durant ne igra, a ne bi trebalo. Na tiket sam vec stavio h2+6.5, mislim da su bez Duranta ovi slabiji od vecine ekipa u ligi, a imam i Vestbruka manje jer cenim da ce se raspasti. Glavni pik za igrace veceras mi je bio Vucevic vise od 17.5, videcemo kako ce zavrsiti.

Link to comment

kako bolan vestbruk manje? :D

 

Iz dugogodisnjeg iskustva sam zakljucio da ono sto se namece kao ocigledan i logican over na nekog igraca u 80% slucajeva dolazi manje, a i malo navijam za Memfis a Oklahomljane ne varim nikako pa ima veze i s tim :D Uglavnom, igrace skidam jako dobro, samo sto mi se ne da da pocnem da igram po 2-3 maksimalno nego peglam 4-5, a to je vec jebeno na duze staze.

 

Za pocetak, neka Karmelo i kompanija izdrze jako i do samog kraja a posle cemo lako filozofirati :D

Link to comment

Branio sam na kvoti 5.8 za jako sitno, samo pokrio ulog tu ali su dobili ovi opusteno. Sto je bitnije, zaspao i nisam igrao Memfis, a Durant se vratio i razbio ih. Ostao plus, sad jutarnji tenis pa opet spavanje.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 0/1, prodje i prateci NBA tiket. Nista bez fudbala. Sassuolo prolazi vec u prvom poluvremenu. Juventus, Benfica, Barcelona dodjose rutinski. Everton-Man City je licilo na pad, no 2 gola u kratkom vremenskom intervalu, donese prolaz. NHL ne uspevam da pogodim. Fiks dolazi uzasno, mozda ipak trebam samo 5+ overe da igram, pa kako mi bude. Malo sam i preterao sa kvotom; bolje da se drzim mojih standardnih 1.40-1.60, od ovoga tesko da ima koristi. NBA odigrah opreznije i on je naravno dosao korektno. Ok dan, mada sam nakon prolaza na fudbalu, ocekivao izlazak kombo tiketa, ali se Ducksi pobrinuse za spojen tiket.

 

 

NHL

 

Dallas-Winnipeg 5+

 

Calgary-Arizona 5+

 

Kvote, 1.40, 1.49.

Ne ide mi fiks nikako, ni vineri ne pomazu. Znam da je NBA dosta laksi za pogadjanje pobednika, no ovo je ipak previse. Krs timovi pobedjuju u gostima, kao Toronto sinoc. Dallas-Winnipeg i Calgary-Arizona nam donose sudar odlicnih over ekipa, pa probah oba para na golove.

 

Prateci tiket, NY Islanders 5+, Ottawa 5+, Los Angeles w1. Kvota 3.51.

 

Strelci, Ovechkin, Seguin, Pavelski i Tavares-Parise, Toffoli i Bjugstad, Gaudreau, Boedker. Tri sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Atlanta H2(-6.5)

 

Houston-Utah >192.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Protiv Philadelphie, kao i obicno. Utah bas i nije sinonim za efikasnost, no Houston je domacin i ocekujem da ce probiti ovu nisku granicu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...