Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako ti se svidjaju moji predlozi :D

 

Igrao sam skoro sve isto osim sto sam metnuo h2+4.5 gema na Flipkens, to mi jako smrdi jer Cibulkova definitivno nije toliko bolja igracica da na nju bude 1.30. Neka bude 6:4 6:4 i svima lepo :D

 

 

Singl na Jankovicku hiljadu dindzi, kvota 2

 

Tiket 1: LA Kings - Kalgari 1x, Klivlend - Cikago 1, Lopez - Kudla 1, Stahovski - Lajovic 1, Stosur - Nikulesku 1, Kanepi - Falkoni 1, Dodig - Souza 1 - ulog 500

 

Tiket 2: Nisikori - Almagro vise od 31.5, Garsija Lopez - Gojovcik 1, Bautista - Tiem h2+4.5, Soeda - Ymer 2, Pospisil - Kveri 1, Cibulkova - Flipkens h2+4.5, Petkovic - Brengle 1, Smitkova - Lucic 1 - ulog 124

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/4, tenis 1/1. Prosao je jaci NHL tiket, te tu nemam preteranih zamerku. Ove pobede nekompletnih Devilsa, po Zapadu su neverovatne same po sebi, no vidjao sam i veca iznenadjenja. NBA je zato dosao lose. Fiks je jedva prosao, nakon sto se Portland vratio u zavrsnoj cetvrtini. Overa nije bilo ni u tragovima. Sve neki smor neefikasni mecevi. Jedino je mec u Memphisu, bio blizu prolaza za poluvreme over, no nisu uspeli dati 6 poena, u zavrsnih 2:01. Dosao je glavni teniski tiket, ali ni tu nije moglo bez nerviranja, jer se Ferrer probudio, tek u drugom setu. Djokovic i nije bio preterano ubedljiv, taman koliko treba. Prateci teniski tiket, nije bio blizu prolaza, mislim da je palo skoro pola parova. Jos jedan bezveze dan.

 

 

Fudbal

 

Ivory Coast-Guinea w1

Roma-Empoli P/K1

Liverpool-Chelsea 2+

Roda-PSV 3+

 

Kvota 2.75. Ako nesto mrzim da igram, to su kupovi. Tu je zanimljiv mec, Liverpool-Chelsea, te resih da ispratim, uz par dodatih parova, no sa smanjenim ulogom.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Ottawa w1

Washington-Edmonton w1

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

Chicago-Arizona 5+

 

Detroit-Minnesota w1

Tampa-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.99, 1.96, 2.07. Rangersi su ponovo nasli formu. Washington igra odlicno. Kod kuce su dominantni, a i protivnik je prilicno los ove sezone. Flyersi imaju desetkovanu odbranu, sto nije dobra najava za mec sa Pingvinima. Primaju dosta golova, mada ovi moji tesko igraju protiv njih, ma koliko da su kilavi. Chicago igra toplo-hladno, te cu ih probati na golove. Golmani su im neubedljivi, par meceva unazad, a ni tradicija protiv Coyotesa nije sjajna. Red Wingsi su se fino snasli na Istoku, te im Wild, koji kuburi sa povredjenim igracima, ne bi trebao predstavljati problem. Tampa igra protiv cvrste ekipe Canucksa, pa je bolje da ne diram fiks. Potonji tiket opreznije. Kombinovah malo i strelce, no to je vec sreca.

 

 

NBA

 

Miami-Oklahoma w2

Denver-San Antonio w2

 

Kvota 1.70. Prvo sam hteo odigrati samo smanjeni hendikep na Spurse, no promenih na kraju u dabl i stavih ovo u oprezniju grupu.

 

 

Tenis

 

Murray H1(-2.5)

Dimitrov H1(-1.5)

Federer H1(-2.5)

 

Sharapova <9.5 gemova prvi set

Karlovic >9.5 gemova prvi set

Nadal H1(-2.5)

Bouchard fix

Halep fix

 

Kvote 2.25, 2.71. Vratih se igranju na ove igrace(i igracice), koji imaju najvece sanse za ulazak u zavrsnicu. Nekada su se mogli i ovi dugi tiketi uspesno sastaviti, no sada ima previse iznenadjenja, da bi to proslo, narocito u WTA delu.

Link to comment

Juce me prodala Petkovic, srecom pogodio Viku,Samantu i Cibulkovu,Kanepi otisla u neki drugi luzerski tiket.

Nocas WTA:

Rybarikova-Peng 2 (1.37)

Vinci-Makarova 2 (1.35)

Shvedova-Puig 1 (1.54)

Errani-Soler Espinosa 1 (1.40)

Mladenovic-Mattek Sands 1 (1.59)

Bouchard-Bertens 2:0  (1.28)

 

pa cu kasnije videti kakvu cu kombinaciju dablova napraviti.

Edited by Cash
Link to comment

Bolonja - Perudja

 

GG - 2

prvo GG - 5.5

drugo GG - 4.1

GG GH - 18

 

Izvuce mi Perugia dan pred sam kraj utakmice.

 

Ovo nisam unapred napisao, pa ko ne zeli, nek ne cita :) Nocas opet pogodih tenis. Svi muski favoriti usli (kvota oko 3), samo mi Monfis jutros pojeo zivce. Kod zena omasio Kanepi, al ostale usle, pa mi prosao sistem 7/8... A tiket sa Hendikep gemovima, od 5 parova samo Nisikori usao. Ostale sve masio, Raonic, Izner, Beneto cak puko...

 

Preko dana na sitno ubodoh Hanover dom u oba i dom 3+, a omasio 4+.

 

 

E sad ono glavno, Briz - Mehelen. Igrali su vec dva puta u poslednjih par nedelja (1:1 i 0:0), i red je da ih Briz napokon napuni. Domacimn golovi:

 

u oba - 1.92

3+ - 2.15

4+ - 4.0

prvo 2+ - 3.15

drugo 2+ - 2.4

 

Nadam se da ce uci bar 3, a sto ne i svih 5. Kao sto rekoh, red je da ih napune :)

 

I na sitnije, TNS  - Carmarthen, hteo sam prvo da igram GG varijante - sam GG bio cak 1.9, al ipak preokrenuh u golove ukupno, kad je vec Meridian dao po mom misljenju dobre kvote :

5+ - 3.2

6+ - 6

7+ - 12

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...