Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni je Cikago - Dalas veceras takva zicercina da je to strasno, mislim da dolazi i kombinacija 1 & 6+ a i neki hendikep -1.5, recimo da ocekujem 5:3 ili 6:2... Detroit je preveliki zicer po maloj kvoti (maloj za NHL) pa sam ga ubacio samo na neki levi tiket od 280din, sa dosta parova. Ne volim kad je sve tako ocigledno, oni u seriji pobeda a Bafalo u teskom kanalu.

 

Tenisa ima toliko mnogo da nisam znao sta da odigram i onda sam napravio tiket sa Cikagom i jedan rekreativni, taj za 280.

 

 

Prvi: Cikago, Anderson, Grot (zicer), Melcer (potencijalna mina iako je mnogo bolji od Burgosa), Klizan, Sardi (zicer isto, ne moze Coric uzeti vise od seta ovde) i Safarova. Kvota 7.33, ulog hiljadu.

 

Drugi: Detroit 1, Sisling h2 +4.5 gema, Robredo 36.5 vise (nije igrao od pocetka sezone a Vazelin je solidan igrac, mislim da uzima bar set), Gulbis, Lisicki-Mladenovic vise od 20.5, Vikmajer h2+5.5, Ursula Radvanska h2+3.5. Dobitak preko 11 hiljada na 280.

 

Hteo sam da singliram sve sto mi je palo na pamet po 500 ali pusticu prvo kolo da prodje lagano pa cemo kasnije videti sta i kako dalje.

Link to comment

Jebeni Tajrik Evans pogađa ulaz preko trojice na sekund do kraja inače bi otišlo u produžetak u kome bi došao over, jebem ti Toronto mrtvi, ispašće opet u prvoj rundi, govna kanadska serem im se u sirup i javorov list

Link to comment

Najgore je kad se oprostiš od tiketa, falilo je mnogo poena da dođe u penal završnici a bilo je nekih 8-10 za Toronto i onda ovi stižu i kad je već bio x na 20sek do kraja, mogao je i Toronto da odbrani jebeni napad. 

Link to comment

Ja cekam Gulbisa za 6 i po tisuca na ulog 280 dindzi (uz kvotu 1 na Robreda, predao na 3:2 u prvom), upravo je uzeo prvi set 7:5 i sad mi je kontra 5. Posto je debil, stavicu 500 dindzi na ovog Kokinakisa, mozda vaskrsne lik tj. mozda se ovaj raspadne, debil je.

 

 

Dobro sam odigrao kontru na 5, Gulbis podlegao fudbalskoj atmosferi u drugom setu i gubi 4:0. Znajuci kakav je debil, treba da prebacim ceo dobitak na Kokinakisa, ovaj se svadja i sa sudijom i nesto se glupira oko publike... puca ovo rutinski 3:1, osecam.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Izigrah se tenisa na sitno. Bezveze nalupetao, cisto da pratim.

 

Anderson,. Dimitrov, Gaske, Gofin, Tomic, Nadal, Karlovic, Kirgios, Grot, 8/9 

Halep, Ana, Riske, Pliskova, Kerber, Makarova, Erani, Puig, Suarez 8/9

 

Dimitrov-7.5, Klizan-5.5, Tomic-7.5, Kolsrajber-6.5, Grot-4.5, Viktor-1.5, Kirgios-6.5, 4/7, 6/7

Konjuh 1, protiv Halep-6.5, Ana-6.5, Erani-5.5, Mchale 1, Cirstea 1, protiv Busard-7.5, 4/7, 6/7

 

Kako mi se lepo rasporedilo. Zenski tiketi sa gomilom promasaja, a muski sve uslo za sada. Jos Kirgios na oba tiketa. Vec sam u plusu zbog sistema, ali njegova pobeda donosi mnogo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...