Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

elem, zna li neko sajt sa kvalitetnim strimovima nakon što je wiziwig nateran na samoubistvo?

 

rojadirecta mada nije izbor baš kao na wiziwig ali po kvalitetu mislim najbolji

 

ovih običnih strimova imaš koliko hoćeš, počev od onog gore pa cricfree.sx drakulastream sportcategory itd itd

Link to comment

Ja gledam sav sport preko frombar.tv

 

Juve mi vodi na 2:0 na HT. Jos 1 mi treba udju 3+ i gol u oba. Mogu da branima po 4.1, al me mrzi da izlazim, a nista na racunu. Valjda mi se lenjost nece obiti o glavu.

Link to comment

koja beskorisna smeća su ovi iz nju orleansa a ovi iz toronta nek se nose u pičku materinu, ako ne igraju ovo za kladionicu sečem obe ruke

 

6 minuta igre rezultat 3:5 eeeeeeej 3:5, toronto ne može nju orleansu da ubaci više od 3 poena kod kuće bez entoni dejvisa. jeeeeste.

Edited by theanswer
Link to comment

Ja odigrah NFL na kraju jedan nenavijački -

 

Sijetl - GB prvo poluvrijeme over 22,5 - uzdam se u to da GB uvijek počinje silovito (imali su neki ludački niz postizanja poena u Q1) i da će Rodžersara da da gas na početku dok ga Legion of Boom ne razgazi, i njega i tu njegovu nogu

Ne - indi pp under 26,5 - NE je poznat kao ekipa koja kilavo počinje i da vrše dosta tih half time adjustmenta i da ih je na nekoliko tekmi odbrana držala u životu dok se nisu sabrali u napadu.

 

3,42

 

dakle, previše rezonovanja, pa ću da puknem lagano vjerovatno :lolol:

 

Izgleda će ovaj moj over doći samo od GB-a, a Sijetl ako uradi šta uradi, mada, ako GB prebaci, vala onda ne mora Sijetl ni poena da uzme  :lolol:

Link to comment

Barca

 

0-2 - 2.75

0-1 - 5.23

0-0 - 25

 

Morao sam da probam ovakve kvote.

 

Juventus domacin golovi:

U oba - 1.82

3+ - 2

4+ - 3.6

 

I dade stara kurva sva 4 za zaradu oko 40% od uplate i nastavak odlicne serije. A Mesi nije imao u vidu moje opklade. Al neka, ne moze nikad sve :)

Link to comment

Juve dobija, prodje jedan. NFL cu uredno promasiti. I najbolji tim se raspadne u doigravanju, kada ja odigram na njih. -_- Jedino mi je drago, sto je Green Bay, sa druge strane. Ovo u Torontu je neverovatna stvar. Ljudi gube 14 razlike, od neke kombinovane postave New Orleansa. Oni ni kompletni nisu nista specijalno.

Link to comment

Odigrao sam over dok je Dejvis bio upitan i bojao sam se zbog NO, kad oni ljudi lepo ubacili 50 za poluvreme, ovi bednici 36. Nemam komentar. U jednom trenutku je bila lajna 183,5 a ja odigrao na 200,5 što je inače ispod redovne koja je bila oko 205. I bukvalnoi nisam smeo ni na 183,5 da odigram kad sam video u kom sastavu igra NO. U jednom trenutku u drugoj dođe do 195,5 i potajno se nadao da može do 200,5 da uzmem svoje pare, tj da budem i u plusu jer će GB doći sigurno al kurac.

Link to comment

Izigrah se tenisa na sitno. Bezveze nalupetao, cisto da pratim.

 

Anderson,. Dimitrov, Gaske, Gofin, Tomic, Nadal, Karlovic, Kirgios, Grot, 8/9 

Halep, Ana, Riske, Pliskova, Kerber, Makarova, Erani, Puig, Suarez 8/9

 

Dimitrov-7.5, Klizan-5.5, Tomic-7.5, Kolsrajber-6.5, Grot-4.5, Viktor-1.5, Kirgios-6.5, 4/7, 6/7

Konjuh 1, protiv Halep-6.5, Ana-6.5, Erani-5.5, Mchale 1, Cirstea 1, protiv Busard-7.5, 4/7, 6/7

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...