Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja nisam nesto prostudirao ponudu za prvo kolo. pomislio sam igrati h2 2.5 na youznhyja protiv nadala, ali sam onda video da rus ima jedno deset poraza za redom tako da cu ipak preskociti to...

Link to comment

Nadal je ladno 1,20. Poklon kvota :) Južnji je raspad, nisam verovao da ću dočekati da na nekog Fed/Djok/Nad kombinacija bude preko 1,10 prvo kolo..

 

Leonardo Majer 1,60

Šardi 1,40 jeste da je protiv Ćorića ali mislim da nema šansu Ćorić

Kukuškin 1,32

Gulbis 1,50

Karlović 1,30

Sepi 1,50 svi očekuju neki maratonski meč jer takav uvek igra sa Istominom, ja očekujem laganu pobedu

i za hrabrije Troicki 1,80

Souza 1,60

Link to comment

na 7,5 1,75

 

u mocartu 1.95 na +8.5 :huh:

 

što mrzim kad hoću da napravim večernji/noćni tiket i shvatim da se igraju samo dve-tri nba utakmice, i to nikakva vizija oko njih da sine - pade mi na pamet bez gledanja over na nju orleans i oklahomu, ali avaj, 212 granica

 

probaću na umereni ulog dubl švedi -1.5 pp i dvojku na benfiku, ali to sve onako napamet

Edited by Malvo
Link to comment

Da ne igra, bilo bi 13-14. Ocekuje se da ce tesko izaci na kraj, protiv odbrane domacina, pa se zato taj mec vise i igra.

tvoji Islandersi i Pingvini lepo trpaju i ja bi cekao tu utakmicu da je pao samo jedan jedini gol na mecu Reims-St etiene gde sam njih naso :isuse:

Ovako na jednom tiketu cekam Oly fiks po kvoti 1.30 uzivo i Svedsku rukomet na drugom Oly pobedjuje sa hendicepom i Benfica fiks.

Link to comment

NHL je lepo krenuo, no kombo mi je vec "poginuo", na City-Arsenal 3+, tja. Imali su skoro pola sata, za treci gol i nista. Valjda ce ostale stvari, doci makar korektno.

Link to comment

Ja odigrao navijacki na GB (u Maxbetu je "samo" 3.25; mrzelo me da izlazim do Mozzarta). Ali prvo treba da dodje 2&2-3 Benfika, pa da razmisljam o Rodzersu i eventualnom iznenadjenu u Sijetlu.

Edited by Nesh
Link to comment
probaću na umereni ulog dubl švedi -1.5 pp i dvojku na benfiku, ali to sve onako napamet

 

dođe ovo, ajde pa nek je bog bratu aronu u pomoć, prebacujemo pare

Edited by Malvo
Link to comment

Ja odigrah NFL na kraju jedan nenavijački -

 

Sijetl - GB prvo poluvrijeme over 22,5 - uzdam se u to da GB uvijek počinje silovito (imali su neki ludački niz postizanja poena u Q1) i da će Rodžersara da da gas na početku dok ga Legion of Boom ne razgazi, i njega i tu njegovu nogu

Ne - indi pp under 26,5 - NE je poznat kao ekipa koja kilavo počinje i da vrše dosta tih half time adjustmenta i da ih je na nekoliko tekmi odbrana držala u životu dok se nisu sabrali u napadu.

 

3,42

 

dakle, previše rezonovanja, pa ću da puknem lagano vjerovatno :lolol:

Link to comment

Elem, vidim da je na Soranu Kirsteu kvota 1,80 protiv Aleksandre Panove, koja ima jedno treće kolo na RG, sve ostalo ispadanja u Q ili prvom kolu. I Kirstea je očigledno u kurcu žešćem, ali jbg makar ima neka iskustva na tim većim turnirima, dok Panova ove sezone ima jedan meč i ispadanje protiv Razano negdje u nekim kvalifikacijama, a ima i 25 godina tako da nije neka klinka u usponu. 

 

Mada, žene su to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...