Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Velsani Aberystwyth, domacin golovi

 

u oba - 1.77

3+ - 2

4+ - 3.7

 

prvo 2+ - 2.95

drugo 2+ - 2.25.

 

Cjenim da su ovo odlicne kvote za ovaj mec i da ce uci bar 3. A sto ne i svih 5 :)

 

I na sitno Liverpul

 

0-1 - 3

0:0 - 9.5

 

Celsi gost golovi isto sitno

 

u oba - 2.6

3+ - 3.3

drugo 2+ - 3.4

4+ - 7.5

Edited by Timmy
Link to comment

Htedoh da odigram na ht da Ceslsi ne daje do kraja i da ne pada peti gol kvote 3.1 i 5.Skroz vidim bunkericu cdelo drugo... Al ne dade Meridian ni preko laptopa ni preko telefoina. nesto iz zabagovale uplate. Ajd da vidimo dal su sjebali sebe ili mene :)

Link to comment

Udjose Velsani i Celsi po 3 tiketa za solidan plus. Idemo dalje :)

 

Cvole, domacin golovi, iznenadjen kvotama:

u oba - 2.15

3+ - 2.55

4+ - 5

 

Makabi TA, domacin golovi:

3+ - 1.7

4+ - 3

 

i Desel Sport - Woluwe, poslednja dve ekipe u Belgiji 2:

GG - 1.7

prvo GG - 4.4

drugo GG - 3.35

GG GG - 14

Link to comment

Cvole, domacin golovi, iznenadjen kvotama:

u oba - 2.15

3+ - 2.55

4+ - 5

 

Makabi TA, domacin golovi:

3+ - 1.7

4+ - 3

 

i Desel Sport - Woluwe, poslednja dve ekipe u Belgiji 2:

GG - 1.7

prvo GG - 4.4

drugo GG - 3.35

GG GG - 14

 

Lepo skroz. Pogotovu Cvole kog sam najjace igrao. Vise od duplo od uplate, koja zbirno nije bila mala.

 

I za kraj dana odigrah Vitese-Psv drugo GG po 2.7.

Link to comment

Ne igra ni Kemba večeras za Šarlot, igraju protiv Indijane, daleko od toga da je Indijana neka napadačka mašina ali ne vidim odakle će poeni da dolaze za Šarlot. Lens će verovatno protiv bivšeg tima uzeti 30 šuteva

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, NBA 1/2, prosao je i kombo. Ovi moji jedva uterase dva gola, Chelsea rutinski. Cileanci odigrase jos jedan zanimljiv mec. Volim sto kod njih nema "nedodirljivih" ekipa. St. Louis rutinski. Tampa je primila gol za OT, 7 sekundi pre kraja, te malo umanjila dobitak. To sa izvlacenjem golmana uspeva samo protiv mojih ekipa. :lolol:  Philadelphia je retardirana; ni 40 poena nisu mogli dati, no to je jedini promasaj nocas. Zato je na Houston-Golden State, dosao najlaksi moguci over. Jedan egzibicioni pade na Middlesbrough P1+(kvota 30, 15 parova), tja. Tesko je moglo mnogo bolje od ovoga.

 

 

Fudbal

 

Getafe-Real Madrid P/K2

Deportivo-Barcelona P/K2

Juventus-Verona P/K1

 

Man City-Arsenal 3+

 

Colo Colo Huachipato 3+

 

Kvote, 1.55, 1.57, 1.60. Prva dva odigrah u Millenniumu, zavrsni u Mozzartu. 

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Rangers 5+

Chicago-Dallas w1

 

Kvota 2.13. Pittsburgh daje dosta golova, no cesto i prima jos vise, a Rangersi imaju vrhunske ofanzivce. Starsi su igrali nocas protiv Capitalsa, pa odigrah protiv njih. Nadam se da ce Blackhawksi stabilizovati formu.

 

 

NBA

 

Toronto-New Orleans w1

Orlando-Oklahoma w2

San Antonio-Utah w1

 

Kvota 1.62. Ovo stavih u slabiju grupu, jer sam retko uspesno uklapao 3 fiksa.

 

 

NFL

 

Seattle-Green Bay w1

New England-Indianapolis w1

 

Kvota 1.78. Dilema je bila Seattle u hendikepu ili ovaj tiket. Na kraju ovo odigrah opreznije, posto NFL nije dolazio sjajno ove sezone. Seattle bi trebao lagano doci do pobede. Ocekivao sam da ce se Indianapolis raspasti protiv Denvera, no to se nije desilo. Na Patriotse igram u 90% situacija, pa je to i danas slucaj.

 

 

Krece i AO, te i tu imam neku vrstu dnevnog tiketa, Dimitrov fix, Halep <9.5 prvi set, Murray 3-0, Ivanovic fix, Nadal fix, Kerber fix. Kvota 2.45.

Link to comment

4,10 je kvota na GB, jes' da Rodžers vuče tu povredu noge, ali jbmmumater, ipak je to najbolji QB u posljednjih par godina. Svaka čast Sijetlu, ali postoji mogućnost i da se njihov napad raspadne i da se neka presječena lopta vrati za TD. Naravno da je Sijetl favorit na svom bunjištu, ali 4,10 je dobra kvota za neku igrariju. Čak je i na hendikep 6,5 kvota na GB 1,95.

Link to comment

4,10 je kvota na GB, jes' da Rodžers vuče tu povredu noge, ali jbmmumater, ipak je to najbolji QB u posljednjih par godina. Svaka čast Sijetlu, ali postoji mogućnost i da se njihov napad raspadne i da se neka presječena lopta vrati za TD. Naravno da je Sijetl favorit na svom bunjištu, ali 4,10 je dobra kvota za neku igrariju. Čak je i na hendikep 6,5 kvota na GB 1,95.

 

na 7,5 1,75

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...