Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bala town - Bangor, domacin golovi:

 

U oba - 1.85

3+ - 2.1

4+ - 3.95

Prvo 2+ - 3.1

Drugo 2+ - 2.34

 

Falio samo jedan u prvom, ali nije ni ovako lose.

 

Izigrah sve i svasta na Real-Atletico, a posto je dosta tiketa svi na sitnije.

 

domacin golovi

 

U oba - 2.4

3+ - 2.95

4+ - 6

Prvo 2+ - 4.1

Drugo 2+ - 3.10

 

i jos sitnije golovi na mecu

 

prvo 3+ - 6

prvo 4+ - 18

5+ - 4.9

6+ - 9

7+ - 20.

 

Jutros su kvote u meridianu bile vece nego ove, a sad su jos manje nego pre par sati kad sam ja igrao. Svi ocekuju da Real trpa. A i red je, odavno nisu ni dobili Atletika.

Link to comment

uff, ovo bio poslednji mec na tiketu? jos dobio prvi, verovatno najgora moguca kombinacija. bice bolje :)

 

ja sastavio nekoliko za nocas, posto sam veceras odigrao na jednom dupli sistem za malo jaci iznos nego inace, medjutim u gornjem pogodio 5/6 konacne rezultate, mahom kosarku plus golove na real atletiko, ali zato u donjem gde sam igrao igrace poene, pogodio samo sarica, a omasio tea, krleta, kauna, hezonju.... niam dobio nista, da sam podleio na dva tiketa, bio bih u solidnom plusu

 

od svih za nocas, ovaj mi najsimpaticniji, valjda ce biti donekle neizvesne tekme, pa da ovi glavni odigraju 30+ minuta

 

 

16.01. 04:30 7117 LA LEJKERS KLIVLEND -:- (-:-) kh 2 (+5.5) 1.85 3 / 9

16.01. 02:00 7116 HJUSTON OKLAHOMA -:- (-:-) ki 1 2.25

16.01. 02:00 8622 D.HOWARD(HJU) - idk > 16.5 1.85

16.01. 02:00 8623 J.HARDEN(HJU) - idk > 25.5 1.75

16.01. 02:00 8626 R.WESTBROOK(OKL) - idk > 24.5 1.85

16.01. 04:30 8629 K.LOVE(KLV) - idk > 17.5 1.85

16.01. 04:30 8630 L.JAMES(KLV) - idk > 26.5 1.85

16.01. 04:30 8632 K.BRYANT(LAL) - idk > 19.5 1.95

16.01. 04:30 8631 C.BOOZER(LAL) - idk > 12.5 1.85

Link to comment

uff, ovo bio poslednji mec na tiketu? jos dobio prvi, verovatno najgora moguca kombinacija. bice bolje :)

 

 

 

Nije, bilo je više mečeva uporedo, čekao sam njega Lokolija i Troickog, samo što je Lokoli izgubio prvi a Troicki je bio egal, mada sam bio ubeđen da će dobiti Viktor. Ceo treći set je uzimao svoj gem lagano i onda ga je brejknuo na 4:4 sa nulom  :isuse:

Link to comment

u katastrofalnoj seriji sam

jutros se ispromasivao na tenisu, a trenutno imam tiket sa 3+ mladi estonci i finci, statistika kaze da su za 50 min zajedno sutnuli 3 puta na gol, rezultat je naravno 0:0, bosna gubi od irana u rukometu  :isuse: , igrao da ce voditi 4 i vise poluvreme i na sve to hajduk trenutno igra 1:1 sa nekim bosanskim drugoligasem

Link to comment

Jedan sa siguricama -_- :

 

Bordo 1           2.15 (bonus kvota iz Maxbeta)

Anger 2           2.70

Cordoba 1       2.65

Laval X            2.95

 

Ukupno 45.38

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 2/2, prodjose i kombo, odnosno teniski tiket(kvota nesto preko 8). Real laganih 3+, cim odigrah za manji ulog. Winipeg zatajio sa golovima, bas kada ih ja ispratih(Pavelec imao 46 odbranjenih suteva), te pade jaci NHL tiket. Tampa je nekako dobila. San Jose manje-vise rutinski, Arizona-Calgary, taman koliko treba golova. Dva lagana NBA poluvreme overa. Kombo srecno uklopih, jer u Mozzartu nemaju 5+ za hokej, a imaju najbolje granice za poluvreme over na kosarci. Tenis je prijatno iznenadio. Dzumhur je taman uzeo set, Przysiezny ne samo set, vec i mec, uz par zicera. Odlican dan, nakon one "crne rupe", dan pre toga. Nisu prijatni, ovi toplo-hladno periodi, no sta da se radi. 

 

 

Fudbal

 

Ajax-Groningen 3+

Rangers-Hearts 2+

 

Kvota 1.90. Jedna fudbalska kombinacija, i za danas. Stavih ovo u grupu opreznih tiketa.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

Chicago-Winnipeg w1

 

Columbus-NY Rangers w2

Anaheim-New Jersey w1

 

Kvote, 1.96, 2.35. Islandersi i Pingvini, klasican over u najavi. Winnipeg ima 3 vezane pobede u Chicagu. Imali su tezak mec nocas, Blackhawksi su za klasu bolji tim i vreme je za prekid ove tradicije. Rangersi vezase dva poraza, bez datog gola. Mogu samo bolje danas. Devilsi neocekivano dobise Kingse, ali ce to tesko ponoviti i protiv Ducksa. 

 

 

NBA

 

Washington-Brooklyn w1

Boston-Chicago w2

 

Toronto-Atlanta P>102.5

 

Oklahoma-Golden State P>106.5

 

Kvote, 1.65, 1.85, 1.85. Redje igram timove sa Istoka u fiksu, ali mi se cini da je veceras dobra prilika za to. Duel ove sezone vrhunskih ekipa, u Torontu, te ocekujem kvalitetan i otvoren mec. Oklahoma je sporo startovala protiv Rocketsa i nadam se njihovom boljem izdanju veceras i jos jednom laganom poluvreme overu.

 

Odigrah i tiket zavrsne runde AO kvalifikacija, mada su ovo vec suvise ravnopravni mecevi za moj ukus. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...