Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma ne igram ga nikad no se sjetih da se na tv nece moci zivjeti od njega. Neka uvedu teniski kanal i sav tenis tamo prijebache! :)

budes li ko pravi crnogorac ustao u 12 svakog dana za vreme AUS opena onda tenis neces gledati ni jedan jedini sekund :D

Link to comment

Meni se čini da je De Šeper protiv Falje zicer. Nije AO nego Oklend. Igrao sam sinoć na Falji, bio je na SK prenos, igrao je sa nekim novozelanđaninom dobitnikom wc koji je oko 600. mesta na svetu i nije ništa specijalno prikazao. Delovao je da bi ga dobio bilo koji igrač iz top 300 na svetu. De Šeper dobio Giralda u dva seta i zanimljivo, već je dobio Falju na istom tom turniru. U kvalifikacijama a posle je Falja ušao kao laki luzer. Kvota 1,72. 

 

Što se AO tiče, jedan rekreativni sa favoritima 

 

De Baker, Pečner, Kubot, Basilašvili, Smiček, Autom, Klan, Harison, Per. Kvota oko 10. Ako bih nekog izbacio, izbacio bih Pera jer iako je najbolji igrač od ponuđenih verovatno, ima sigurno najveći problem u glavi.

Edited by theanswer
Link to comment

Kako lep tiket sam imao sinoc, skoro 8 hiljada dobitak, i jebeni kosooki Tajvanac Lu gubi od ultra mega specijalca za ovu podlogu, Alberta jebenog Ramosa. Promasio veceru, pas ti mater japansku.

Link to comment

Moram da pohvalim ove iz Mozzarta. Pogresno je bio unet pobednik meca, na Sacramento-Dallas. Poslao sam mail i nakon 15 minuta, izvrsena je ispravka, tiket proknjizen. 

Link to comment

NHL 1/2, NBA 2/2. Detroit od starta kontrolisao mec. Zatajise Rangersi sa golovima. Ovakva serija pobeda i kada sam ja odigrao over, nisu dali nijedan gol. Pittsburgh i St. Louis, tiket koji je najlakse prosao ove sezone. San Antonio dosao over i preko ovih mojih 96.5. Ne razumem, zasto je padala granica za poene na poluvremenu. Dallas stigao pristojan zaostatak, u 4. cetvrtini, te dobio mec u produzetku. Kombo je pao na NHL overu. Tiket AO kvalifikacija je preziveo prvih 6 parova, a onda su usledila 4 promasaja i jos 2 pogotka. Ocekivao sam malo realnije rezultate, mada je tesko uklopiti ovoliko parova. Fin dan. Za kombo sam baksuz, no ne moze sve biti idealno.

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia 5+

Los Angeles-New Jersey w1

 

Kvota 2.02. Washington je poceo da igra i dobre defanzivne meceve, no protivnik su Flyersi, koji i daju i primaju dosta golova. Devilsi su bez par igraca veceras. Jagr i Ruutu, ne igraju zbog bolesti, Elias i Gelinas, su pod znakom pitanja. Jesu Kingsi kilavi za igru, ali bi ovo trebali dobiti.

 

 

NBA

 

Orlando-Houston w2

Brooklyn-Memphis w2

 

Golden State-Miami P>101.5

 

Portland-LA Clippers P>102.5

 

Kvote, 1.70, 1.85, 1.85. Orlando ne bi trebao da ima vece sanse, protiv mojih Rocketsa. Memphis jos nije na onom nivou, sa starta sezone, ali je ekipa odmorna, te ocekujem dobar nastup. Wade je upitan za veceras, no granica nije previsoka, a postoji fin trend overa, kada igraju ove dve ekipe. Portland-LA Clippers, jos jedan tradicionalni "plus mec". Hteo sam igrati i Denver-Dallas na poene, no gosti odigrase produzetak nocas, pa je pitanje, koliko ce biti orni za igru. 

 

Skrpicu ponovo i neki AO tiket, no slaba vajda od toga.

Link to comment

NHL 0/1, NBA 0/3. NHL tiket nije bio ni blizu. Washington poceo da igra neko defanzivno sranje, sa "zivim" Ovechkinom u timu. Nadam se da ce Holtby uskoro imati neki pad forme. :lolol:  Kingsi se obrukase, protiv desetkovanih Devilsa. Ja se plasio za Memphis, ovi moji razocarase. Primas 120 poena, od prosecne ekipe. Ocekivao sam da ce bar Vucevica da zatvore, ako ce vec Oladipo da izdivlja. Neverovatno. Poeni su takodje dosli lose. Par overa gde ne treba, te na umornom Dallasu, odnosno minusi, na dva najsigurnija over para. Tenis nije bio ni blizu. Ponekad ni analiza i statistike, sa par sajtova na koje idem, ne pomazu, kada uleti ovako lose vece. Ako nesto mrzim, to je kada ne pogodim bukvalno nista, tja.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-A. Madrid 3+

 

Kvota 1.70. Real juri 2-0, te mora od starta krenuti u totalnu ofanzivu. Nisam forsirao uplatu ovde, zbog defanzivne igre Atletica.

 

 

NHL

 

Tampa-Edmonton w1

Dallas-Winnipeg 5+

 

Arizona-Calgary 5+

San Jose-Toronto w1

 

Kvote, 1.75, 2.16. Tampa bi trebalo da ima lak zadatak, uprkos problemima sa povredjenim defanzivcima. Dallas i Winnipeg, u finom over trendu. Coyotes igra efikasno, ako i ne daju previse, primaju dosta golova. Sharksi polako dizu formu, mada to mora mnogo bolje, ako pogledamo sastav ekipe. Toronto i dalje bez veceg pomaka u igri, nije pomogla promena trenera. Drugi dabl opreznije.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma P>103.5

 

LA Lakers-Cleveland P>102.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Rocketsi su igrali nocas, dok je Oklahoma odmorna. Nakon 3 ofanzivno kilave utakmice, vreme je da napad Oklahome proradi. Houston nema problema sa davanjem poena, no odbrana je i dalje veoma losa. Lakersi odigrase uzasan mec protiv Heata, te suterski mogu samo bolje. Cleveland je vezao 6 poraza, i vreme je da njihova izvikana postava, pokaze da vredi, na terenu.

 

Ispratih i danas AO kvalifikacije(tiket sa 8 parova), no nisam ocekivao ovako lose rezultate, pa se i ne nadam previse.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...